jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۷۹۰۵۱   ۱۳ خرداد ۱۳۸۷  |  ۱۵:۲۳

از سوی مقام معظم رهبری برگزار می شود:

مراسم‌نوزدهمین سالگرد‌ ارتحال امام‌خمینی(ره)

به مناسبت نوزدهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) مجلس تکریم و بزرگداشتی از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز دوشنبه 13/3/87 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار می‌گردد. به همین منظور از سوی دفتر مقام معظم رهبری، اطلاعیه به این شرح صادر شد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

14 خرداد، یادآور هجران جانسوز حضرت امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) و ماتم بی‌پایان امتی سرافراز فرا می‌رسد، در غم شخصیت فرزانه و بی‌نظیری چون او، جا دارد که برگزیده‌ترین انسانها و هوشمندترین ذهنها و پاکترین دلها و جانها، از احساس تعظیم و تکریم او سرشار شوند.

در سالگرد ارتحال آن عزیز، بار دیگر امت امام به یاد مقتدای خویش مجلس عزا به پا می‌دارد، تا خاطره آن یگانه دوران را گرامی بدارد و عهد خود را با آرمان‌های جاودانه‌اش تجدید نماید.

به همین منظور، از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مجلس بزرگداشتی امشب سیزدهم خرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار می‌شود.

دفتر مقام معظم رهبری
13/3/87

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر