jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۵۶۹۸۷ ۲۹ آذر ۱۳۸۶  |  ۱۷:۳۸

"منوچهر متکی" وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه در پیامی به همتای پاکستانی خود، از حادثه خروج قطار در ایالت "سند" پاکستان اظهار تاسف کرد.


وی در این پیام با دولت ، ملت و خانوادههای قربانیان حادثه قطار در پاکستان اظهار همدردی کرد.
واگن یک قطار مسافربری مسیر کراچی - لاهور روز چهارشنبه در نزدیکی شهر "نوشهره فیروز" و ناحیه "محراب پور" در شرق ایالت پنجاب از ریل خارج شد. این حادثه تاکنون کشته و زخمی در پی داشته است.
به گزارش ایرنا، متکی در پیامی به "انعام الحق" وزیر امور خارجه موقت پاکستان، نوشت: خبر حادثه خروج قطار در ایالت سند پاکستان و از دست رفتن جان تعداد قابل توجهی از برادران و خواهران پاکستانی موجب تاثر و تالم شد.
وزیر امور خارجه ایران ضمن ابراز همدردی با الحق و ملت پاکستان، از خداوند منان برای جان باختگان حادثه مغفرت و برای بازماندگان آنها صبر و بردباری مسئلت کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر