jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۵۶۹۸۷ ۲۹ آذر ۱۳۸۶  |  ۱۷:۳۸

"منوچهر متکی" وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه در پیامی به همتای پاکستانی خود، از حادثه خروج قطار در ایالت "سند" پاکستان اظهار تاسف کرد.


وی در این پیام با دولت ، ملت و خانوادههای قربانیان حادثه قطار در پاکستان اظهار همدردی کرد.
واگن یک قطار مسافربری مسیر کراچی - لاهور روز چهارشنبه در نزدیکی شهر "نوشهره فیروز" و ناحیه "محراب پور" در شرق ایالت پنجاب از ریل خارج شد. این حادثه تاکنون کشته و زخمی در پی داشته است.
به گزارش ایرنا، متکی در پیامی به "انعام الحق" وزیر امور خارجه موقت پاکستان، نوشت: خبر حادثه خروج قطار در ایالت سند پاکستان و از دست رفتن جان تعداد قابل توجهی از برادران و خواهران پاکستانی موجب تاثر و تالم شد.
وزیر امور خارجه ایران ضمن ابراز همدردی با الحق و ملت پاکستان، از خداوند منان برای جان باختگان حادثه مغفرت و برای بازماندگان آنها صبر و بردباری مسئلت کرده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

در چند روز گذشته لفاظی‌های بسیاری مبنی بر این‌که ممکن است یک جنگ بین ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران رخ دهد صورت گرفته است که بیشترین سهم در این لفاظی‌ها مربوط به دیپلمات‌های غربی و رسانه‌های نزدیک و وابسته به آنها بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر