jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۵۵۳۵۸   ۱۷ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۰:۰۲

چالشهای روند به اصطلاح «صلح خاورمیانه» با رویکردی به کنفرانس اخیر در آناپولیس آمریکا در نشستی در تهران بررسی می شود.


به گزارش خبرگزاری مهر، در این نشست که روز یکشنبه 18 آذرماه در ساعت 10 صبح با هدف بررسی روند به صلح خاورمیانه و با نگاهی به پیامدهای کنفرانس اخیر در آناپولیس برگزار می شود؛ دکتر مجتبی رحماندوست دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین و مشاور رئیس جمهور و نیز علی اکبر محتشمی پور دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه و قدس حضور خواهند داشت و سخنرانی خواهند کرد.
این نشست از سوی خبرگزاری قدس (قدسنا) با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، درخیابان انقلاب اسلامی، روبروی خیابان لاله زار، بن بست شکوه برگزار می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر