jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۵۵۰۸۰ ۱۴ آذر ۱۳۸۶  |  ۲۱:۴۵

رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: ما اگر بخواهیم سوخت یکسال یک نیروگاه خود را تامین کنیم باید هزار سانتریفیوژ داشته باشیم.


به گزارش ایرنا، دکتر" محمود احمدی نژاد " چهارشنبه شب در جمع ایثارگران استان ایلام افزود:زمانی که ما سری تایی سانتریفیوژها را راهاندازی کردیم بدخواهان هستهای ملت ایران گفتند کهشما در همین میزان بمانیدو ما چیزی نخواهیم گفت ولی ما چنین موضوعی را رد کردیم و گفتیم که برای تامین سوخت یکسال یک نیروگاه خود نیازمندم هزارسانتریفیوژ هستیم.
احمدی نژاد تصریح کرد : بدخواهان هستهای ملت ایران گفتند، اگر چنانچه سانتریفیوژهارا از تا بیشترکنید ما محکوم میکنیم اما ما شروع به تولید صنعتی سوخت هستهای کردیم.
رییس جمهوری اظهارداشت:اگر ما یک روز به خواستههای آنها کار را تعطیل کنیم ، امکان ندارد دوباره بتوانیم کار راه بیاندازیم.
احمدی نژاد در ارتباط با تهدید ملت ایران به صدور قطعنامه جدید گفت: اگر بنا بود ملت ما از این قلدرها و کاغذنوشتههای آنها بترسد آن وقت آنها دور هم جمع میشدندو این کاغذها را غلیظ تر میکردند وقطعنامه بعدی را برای عقب نشینی ملت ایران صادر میکردند و همین طور ما را تا آخر عقب میراندند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر