jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۸۱۹   ۱۴ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۴

سردار رویانیان ، رئیس مرکز کنترل فرماندهی ناجا از راه اندازی سیستم مرکز فوریت های پلیسی 110در کشور به عنوان تحولی عظیم یاد کرد

و گفت : حدود 20درصد در بخشهای عملیاتی و کیفیت رسیدگی به صحنه های جرم و غیره نارضایتی وجود دارد. او کسب رضایتمندی حداقل 85درصدی مردم ، افزایش سرعت در حضور بر سر صحنه های جرم و... و نیز تقویت اپراتوری 110را ازجمله برنامه های آینده سیستم 110نام برد. رئیس مرکز کنترل فرماندهی ناجا گفت : با توجه به حجم بالای درخواست مردم برای برخورد با اراذل و ناهنجاری های اجتماعی ، امکان تغییر مکان و گسترش جغرافیایی گشتهای ویژه وجود دارد. سردار رویانیان ، هرگونه کنار آمدن با مجرمان از سوی نیروی انتظامی را منتفی دانست و گفت : اقدامات گشت ویژه ، تحت هیچ شرایطی متوقف نخواهد شد. به گفته او درگیری ، نزاع دستجمعی ، مزاحمت های خیابانی و شرارت ، 50درصد جرایم در کشور را تشکیل می دهد. رئیس مرکز کنترل فرماندهی ناجا در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا شهروندان پس از تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ، ملزم به ارائه شماره تلفن خود به اپراتورها هستند یا خیر، گفت : دستوری برای اخذ مشخصات افراد تماس گیرنده صادر نشده است و گرفتن این مشخصات بستگی به نوع خبر تماس گیرنده دارد. از سوی دیگر، این مشخصات به صورت صددرصد محرمانه نگهداری می شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر