فعالیت ۲۰ اکیپ راهداری در حوزه ایمنی راه‌های استان همدان

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از فعالیت ۲۰ اکیپ راهداری در حوزه ایمنی برای ارتقاء ایمنی جاده های استان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۶۴۴۸۱

 

به گزارش جام جم آنلاین همدان، مهرداد آهکی گفت: این اکیپ ها شامل، اکیپ های آشکارسازی تقاطع ها، خط کشی، نصب نیوجرسی، تعمیر سیستم روشنایی،نصب تابلو و علائم ،اکیپ رفع دسترسی های غیرمجاز در راه های ارتباطی استان همدان است.

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان افزود: به منظور خط کشی و احیای خط راههای ارتباطی استان هم اکنون ۲ اکیپ خط کشی، تجهیز و فعال شده است و امیدواریم تا قبل از آغاز سفر زائران اربعین حسینی عملیات خط کشی محورهای پرتردد استان انجام شود.

وی بیان کرد: علاوه بر اجرای خط کشی، عملیات رفع و آشکارسازی نقاط پرتصادف و دارای تصادف استان نیز با جدیت از طریق عوامل راهداری در حال انجام است.

آهکی ادامه داد: اکنون بیش از ۹۵ درصد از سیستم های روشنایی راه های استان تعمیر و راه اندازی شده است و بقیه آنها نیز از طریق ۳ اکیپ تعمیر و نگهداری در دست اقدام قرار دارد.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل استان همدان یادآور شد: ۲ هزار کیلومتر از راههای استان همدان در مسیر کربلا و تردد زوار اربعین حسینی قرار دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها