بازیگر سینا و تلویزیون در بستر بیماری؛

بستری شدن رضا ایرانمنش در بخش مراقبت‌های ویژه

رضا ایرانمنش، بازیگر سینما و تلویزیون چند صباحی است به علت شدت جراحات و عوارض شیمیایی ناشی از جنگ تحمیلی روانه بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) شده و ویدئو‌هایی از فرآیند درمان او و جراحی‌اش به رسانه‌ها آمد. بسیاری نگران شدند، چون برخی از صفحات مجازی از شبِ گذشته به وضعیت وخیم او اشاره کردند.
کد خبر: ۱۴۶۴۱۷۵

بستری شدن رضا ایرانمنش در بخش مراقبت‌های ویژه

به گزارش جام‌جم‌آنلاین،رضا ایرانمنش، بازیگر سینما و تلویزیون چند صباحی است به علت شدت جراحات و عوارض شیمیایی ناشی از جنگ تحمیلی روانه بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) شده و ویدئو‌هایی از فرآیند درمان او و جراحی‌اش به رسانه‌ها آمد. بسیاری نگران شدند، چون برخی از صفحات مجازی از شب گذشته به وضعیت وخیم او اشاره کردند.

بابک نوری، بازیگر سینما و تلویزیون که این روز‌ها در کنار خانواده‌اش به عنوان دوست و همکار قدیمی‌اش حضور دارد و از اوضاع و احوال او کاملاً باخبر است، برخلاف برخی از شایعات مبنی بر بیهوشی و وضعیت وخیم ایرانمنش در بیمارستان  گفت: رضا ایرانمنش را ممنوع‌الملاقات کرده‌اند تا درمان او در فضایی آرام پیش برود. اگرچه عیادت همکاران و دوستان و آشنایان از او به بالا بردن روحیه‌اش کمک می‌کند، اما برای از بین بردن عفونت احتمالی ناشی از جراحی که در ناحیه لگنِ او انجام شده، نیازمند این مراقبت‌هاست، اما او از لحاظ وضعیت عمومی جسمانی، مشکلی ندارد. 

وی افزود: چند روز آینده پزشکان اعلام می‌کنند که می‌تواند به بخش عمومی منتقل شود؛ اگر ان‌شاءالله عفونت احتمالی را رد کند. امیدواریم این اتفاق بیفتد و او بتواند به صورت عادی راه برود. چرا که استخوانی را به لگنِ او اضافه کرده‌اند تا بتواند راحت‌تر راه برود. او چند صباحی با عصا و کفشِ مخصوص راه می‌رفت تا بعد از مدت‌ها بتواند راحت‌تر راه برود. 

نوری اشاره کرد که امیدوارم هرچه زودتر سلامتش را کاملا به‌دست آورد و جامعه سینمایی و دست‌اندرکاران و مدیران آن همکاری کنند تا بتواند فیلم خودش به نام «پلک» را بسازد. 

 رضا ایرانمنش سال گذشته فیلم کوتاهی به نام «خاور» ساخته که هنوز برای اکران و نمایش به جایی عرضه نشده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها