مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام عنوان کرد:

رشد ۲۷۰ درصدی اعتبارات و بودجه های استان در حوزه برق رسانی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام خبر داد

توزیع 3هزار پنل خورشیدی در بین عشایر استان ایلام

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: سه هزار و ۲۹۵ پنل خورشیدی در سال‌های اخیر به جامعه عشایری استان واگذار شده است.
کد خبر: ۱۴۶۳۱۱۴

به گزارش خبرگزاری جام جم آنلاین ؛ ولی الله ناصری در آیین واگذاری نیروگاه‌های خورشیدی به جامعه عشایر استان ایلام اظهار کرد: برای احداث و نصب این پنل‌های خورشیدی ۱۱۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: در دولت سیزدهم ۸۵۰ پنل خورشیدی با اعتبار ۹۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به ۸۵۰ خانواده عشایری استان واگذار شده است.

ناصری ادامه داد: همچنین تاکنون ۱۶۴ نیروگاه خورشیدی با ۲۰۳ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات خرید تضمینی برق احداث شده است.

وی یادآور شد: در دولت سیزدهم پرتی برق در شبکه توزیع از ۱۱.۲۵ درصد به ۹.۸۸ درصد و تک رقمی شدن تلفات برق در شبکه برای اولین بار در استان از مهمترین فعالیت‌های این شرکت در دولت سیزدهم محسوب می‌شود.

ناصری کاهش ۳۶.۸ درصدی خاموشی‌های برق به ازای هر مشترک در استان را از ۵۶۳ دقیقه به ۳۵۶ دقیقه و همچنین مدیریت پیک بار و حذف خاموشی‌های برنامه ریزی شده را از دیگر خدمات شرکت توزیع برق استان در دولت سیزدهم برشمرد.

وی تبدیل شبکه فشار ضعیف سیمی به کابل‌های خودنگهدار از ۷۵.۳ درصد به ۹۵ درصد، نصب هشت هزار و ۵۰۰ چراغ ال. ای. دی برای روشنایی معابر عموی در شهر‌های ایلام، مهران و شهرستان‌های در مسیر تردد زائران و افزایش چراغ‌های فوق کم مصرف به ۲۴ هزار عدد در ماه‌های آینده، توسعه و تکمیل خدمات الکترونیکی و غیرحضوری را از جمله فعالیت‌های این شرکت ذکر کرد.


مدیرعامل توزیع شرکت برق استان ایلام اضافه کرد: تاکنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ کنتور هوشمند قابل کنترل قطع از راه دور بین مشترکان توزیع شده است.

وی بیان کرد: ۲۳۰ کیلومتر توسعه و اصلاح شبکه فشار متوسط، ۶۷۰ کیلومتر توسعه و اصلاح شبکه فشار ضعیف و ۸۷۰ دستگاه پست توزیع با ۶ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال انجام شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها