رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه؛

کرمانشاه آماده برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری است

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه از آماده شدن ۱۶۳۶ شعبه اخذ رای در این دور از انتخابات خبر داد و افزود: از این تعداد ۹۸۸ شعبه ثابت و ۶۴۸ شعبه سیار هستند.
کد خبر: ۱۴۶۳۰۱۰

جام جم آنلاین؛ رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی کامل استان برای برگزاری این مرحله از انتخابات گفت: مانند مرحله گذشته ۳۲ هزار نفر در استان برگزاری این مرحله انتخابات را برعهده دارند.

شعبانی گفت: همچنین از مجموع شعب اخذ رای سطح استان، ۹۶۱ شعبه شهری و ۶۷۵ شعبه روستایی هستند.

به گفته رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه، تعداد شعب در شهرستان‌ها هم در این مرحله از انتخابات تفاوتی با دور قبل نداشته و در شهرستان اسلام آبادغرب ۱۱۴ شعبه، سنقر و کلیایی ۱۰۱ شعبه، سرپل ذهاب ۱۰۰ شعبه، هرسین ۹۹ شعبه و صحنه ۸۶ شعبه، گیلانغرب ۸۵ شعبه، کنگاور ۷۴ شعبه، پاوه ۷۴ شعبه، جوانرود ۶۹ شعبه، روانسر ۵۵ شعبه، ثلاث باباجانی ۴۹ شعبه، دالاهو ۴۵ شعبه و قصرشیرین ۴۰ شعبه برپا می‌شود.

وی تعداد واجدین شرایط در این دوره انتخابات را در استان بیش از یک میلیون و ۶۴۰ هزار نفر اعلام و تصریح کرد: این آمار توسط وزارت کشور و بر اساس کد ملی افراد اعلام شده است.

به گفته شعبانی، بر اساس قانون تمام متولدین ۱۵ تیرماه سال ۱۳۸۵ و ماقبل آن می‌توانند در این مرحله از انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

وی افزود: برای شرکت در انتخابات افراد باید کارت ملی و یا شناسنامه همراه داشته باشند، البته افرادی که شناسنامه قدیمی دارند باید کارت ملی و یا شماره ملی خود را همراه داشته باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها