در راستای بازسازی راه های دسترسی به تاسیسات عملیاتی؛

کارخانه آسفالت نفت و گاز آغاجاری با ظرفیت تولید ۱۲۰ تن افتتاح شد

در راستای بازسازی راه های دسترسی به تاسیسات عملیاتی و اماکن شرکتی و ارائه خدمات عام المنفعه کارخانه ۱۲۰ تنی آسفالت در شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری راه اندازی شد.
کد خبر: ۱۴۶۲۹۸۵

جام جم آنلاین - خوزسزتان، کارخانه آسفالت شامگاه یکشنبه با حضور مدیر عامل شرکت، جمعی از مدیران شرکت آغاجاری، امام جمعه و فرماندار شهرستان امیدیه با ظرفیت تولید ۱۲۰ تن راه اندازی شد.

 

جواد تقی زاده در آئین افتتاحیه کارخانه آسفالت بیان کرد:  یکی از برنامه های دولت سیزدهم احیا تاسیسات نفتی و رفع مشکلات آنها بود که در همین راستا در جهت بازسازی راه های دسترسی به چاه ها و تاسیسات عملیاتی و همچنین ارائه خدمات عام المنفعه به شهرهای همجوار تاسیسات کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید ۱۲۰ تن آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال طراحی و ساخته شد.

 

مدیر عامل نفت و گاز آغاجاری عنوان کرد : با توجه به گستردگی شرکت آغاجاری و تنوع تاسیسات فرآیندی وجود امکانات جهت تولید حداکثری یکی از ضروریات است که با همین رویکرد این کارخانه ساخته شد.

 

وی با اشاره به اهمیت شرکت آغاجاری بعنوان یک مگا صنعت افزود: این کارخانه یکی از بروز ترین کارخانه های تولید آسفالت است که تمامی استاندارد ها در آن رعایت شده است.

 

مدیر عامل نفت و گاز آغاجاری در ادامه گفت : با توجه به ظرفیت های علمی و عملی در شرکت آغاجاری از سال ۱۴۰۱ تا کنون یک گروه R&D با حضور متخصصان و کارشناسان در شرکت آغاجاری راه اندازی شد که تا کنون طراحی 2 کارخانه تصفیه پساب های نمک زدایی و تصفیه فاضلاب شهر امیدیه را طراحی کردند که در صورت راه اندازی برای کشور خلق ثروت خواهد نمود.

 

فرماندار شهرستان امیدیه نیز در این مراسم بیان کرد : در دولت سیزدهم با وجود مدیریت جدید شرکت آغاجاری شاهد یک نگرش جدید در ارائه خدمات عمومی به شهرستان امیدیه بودیم که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

 

جعفر سلامی احداث جاده امیدیه به جایزان پس ۱۵ سال ، احداث تونل امیدیه به میانکوه ، احداث زمین های چمن مصنوعی در مدارس امیدیه ، حل مشکل شهرک یاسر و اجرای بیش از ۲۸ پروژه عام المنفعه را بخشی از خدمات شرکت آغاجاری به شهرستان امیدیه بر شمرد.

 

وی در ادامه افزود : دولت سیزدهم و شخصی شهید رئیسی دین خودش را به خوزستان ادا نمود که بخش کوچکی از آن آراد سازی منابع مالی گسترده از طریق حق آلایندگی به خوزستان بود و اگر می بینید کاری انجام نشده یا عقب افتادگی وجود دارد بدون شک به توانایی مدیریتی خودمان بر می گردد.

 

امام جمعه شهرستان امیدیه نیز در این مراسم از خدمات شرکت آغاجاری به مردم قدردانی کرد و افزود : امیدوارم با راه اندازی این کارخانه که ثمره اعتماد دولت سیزدهم به کارشناسان داخلی است بخشی از مشکلات راه و جاده های شهرستان مرتفع گردد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها