در مراسم چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی؛

نخاله: شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان مواضع کشورهای مختلف را به فلسطین نزدیک‌تر کردند

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان موفقیت‌های بزرگی را برای مقاومت و منطقه رقم زدند و مواضع کشورهای مختلف را به فلسطین نزدیک‌تر کردند.
کد خبر: ۱۴۶۲۵۴۳

به گزارش جام جم آنلاین، زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) در مراسم گرامی‌داشت چهلمین روز شهادت رئیس جمهور و همراهان که در مصلی تهران برگزار شد، اظهار داشت: به همراه هیئتی از رهبران مقاومت فلسطین به تهران آمده‌ایم تا در این روز غم انگیز در کنار شما باشیم و اعلام کنیم که راه این شهدا را ادامه خواهیم داد.

وی گفت: آمده‌ایم تا یاد رئیس جمهور عزیز ایران را گرامی بداریم، کسی که در منطقه نقش بی‌بدیلی داشت و کارهای بزرگی را انجام داد که بخشی از آنها را می‌دانیم و بخشی از آنها را هم اطلاعی نداریم.

دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین افزود: همچنین شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان موفقیت‌های بزرگی را برای مقاومت و منطقه رقم زدند و مواضع کشورهای مختلف را به فلسطین نزدیک‌تر کردند. این یک موفقیت برای فلسطین و تمام منطقه بود.

نخاله بیان کرد: شهید رئیسی با تمام قدرت به نام ایران و جمهوری اسلامی ایران از فلسطین در تمامی محافل بین‌المللی دفاع کرد و این سخنان همچنان به قوت خود ادامه دارد و موثر است. ما در عملیات طوفان الاقصی از حمایت ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران همواره یاد می‌کنیم و مواضع رئیس جمهور ایران و وزیر خارجه شهید ایشان را در حمایت از فلسطین فراموش نمی‌کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به این مناسبت از ملت ایران، مسئولین جمهوری اسلامی و در رأس آنها رهبری معظم انقلاب اسلامی به دلیل حمایت مستمر از مقاومت و ملت فلسطین تشکر می‌کنم. به امید خدا با هم به سمت پیروزی قدس و فلسطین با یکدیگر ادامه می‌دهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها