استاندار مازندران:

فراهم کردن مشارکت حداکثری در انتخابات رسالت همه مسئولان است

استاندار مازندران، گفت: لازم است مسئولان با درک رسالت خود با فراهم کردن شرایط لازم، زمینه مشارکت حداکثری مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را فراهم کنند. ‎
کد خبر: ۱۴۶۲۴۶۱

 به گزارش جام جم آنلاین مازندران،یوسف نوری روز چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان مازندران با اشاره به برگزاری انتخابات متعدد در تاریخ پرفروغ ایران اسلامی، افزود: برگزاری انتخابات متعدد در کشورمان، مظهر حاکمیت مردم سالاری دینی و اقتدار نظام اسلامی است.

وی منویات مقام معظم رهبری در باره انتخابات را فصل الخطاب مسئولان دانست و اظهار داشت: باید از همه امکانات و ظرفیت های موجود برای تحقق دیدگاه های رهبر معظم انقلاب در انتخابات به شکل مطلوب استفاده کرد و در این زمینه هیچ عذری پذیرفتنی نیست.

استاندار مازندران، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در دنیا به‌عنوان رهبر هوشمند و مورد تقدیس و احترام همگان مطرح هستند و علت آن پایبند بودن به اصول است.

نوری، کارآمدی و اعتقاد قلبی به مبانی انقلاب را از جمله ویژگی های نامزدهای اصلح انتخاباتی ذکر کرد و تاکید کرد: رییس جمهور شهیدمان نیز از این ویژگی برخوردار بود.

وی، خاطرنشان کرد: لازم است تلاش بیشتری در ارتباط با مشارکت حداکثری و بیان ویژگی های نامزدهای اصلح انتخاباتی برای مردم صورت گیرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه در انتخابات باید سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت را مدنظر قرار دهیم، تصریح کرد: مسئولان باید علاوه بر فراهم کردن شرایط لازم برای مشارکت حداکثری مردم در این رویداد مهم سیاسی با استفاده از ظرفیت های موجود، امنیت انتخابات را تضمین کنند.

نوری با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به‌ویژه در آستانه انتخابات، اظهار کرد: مشارکت بالا و حداکثری مردم در این دوره از انتخابات، لازمه مقابله با دسیسه‌های سازمان یافته دشمنان است.

نوری، افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی در صورتی که انتخابات به دور دوم کشیده شود، باید از آمادگی لازم برخوردار باشند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هشتم تیر برگزار می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها