jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۶۰۷   ۰۸ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۳

آیت الله هاشمی شاهرودی در جلسه مسوولان عالی قضایی قوه قضاییه گفت : تامین امنیت اجتماعی حداقل انتظار مردم است و دادگستری ها باید در برخورد با اشراری که توسط نیروهای انتظامی دستگیر می شوند

قانونمند و قاطعانه برخورد کنند تا کسی که به اموال و ناموس مردم تجاوز می کند، به گونه ای در مقابل آن اجرای حکم شود که حالت پیشگیری داشته باشد. رئیس قوه قضاییه افزود: عامل مهم در اجرای احکام در ملائ عام ، ناامن کردن فضای اجتماعی برای اشرار است و این عمل تاثیرات پیشگیرانه دارد. او گفت : دادگستری ، قضات و نیروی انتظامی با همه مشکلات و محرومیت هایی که دارند، تلاشهای بسیار خوبی در مبارزه با مفاسد اجتماعی کردند که باید از تلاش و کوشش همه آنها تشکر کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر