اذعان خانواده‌های اسرای صهیونیست:

بدون توقف جنگ، توافق مبادله اسرا امضا نخواهد شد

پیغام قسام خطاب به خانواده‌های اسرای صهیونیست

گردان‌ های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) به خانواده‌های اسرای صهیونیست وعده داد که پیامی را پیرامون اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اسرای صهیونیست منتشر خواهد کرد.
کد خبر: ۱۴۵۸۲۲۱

به گزارش جام جم آنلاین از الجزیره، گردان‌ های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) پیغامی را خطاب به خانواده‌ های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در غزه منتشر کرد.

در این پیغام، قسام به خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت وعده داد که مطلبی را پیرامون اقدامات ارتش رژیم صهیونیستی علیه اسرای صهیونیست در نوار غزه منتشر خواهد کرد.

گردان‌های قسام اعلام کرد: به خانواده‌های اسرا (صهیونیست) می‌گوییم منتظر مطلبی که پیرامون اقدامات ارتشتان در قبال فرزندانتان منتشر خواهیم کرد باشید؛ اقداماتی که به دستور نتانیاهو انجام می‌شود.

این پیغام به سه زبان عربی، انگلیسی و عبری از سوی گردان‌های قسام خطاب به خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه منتشر شده است.

همچنین قسام در پایان این پیام از هشتگ‌های «زمان در حال پایان یافتن است» و «کابینه شما دروغ می‌گوید» استفاده کرده است.

گفتنی است جنبش مقاومت اسلامی فلسطین شامگاه هفدهم اردیبهشت‌ماه با توافق پیشنهادی ارائه‌شده از سوی میانجیگران برای برقراری آتش‌بس در نوار غزه و مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین موافقت کرد، اما این اقدام با کارشکنی از سوی رژیم صهیونیستی و حمله این رژیم به شهر رفح در جنوب نوار غزه همراه شد.

در پی این موضوع، تظاهرات شهرک‌نشینان صهیونیست و خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت نیز شدت گرفت.

علاوه بر این با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است.

مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند.

علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها