مربی تیم نساجی مازندران:

نساجی به امتیاز برابر استقلال نیاز داشت

مربی تیم نساجی مازندران گفت: تیم نساجی برای این که خود را از شرایط حاد جدول نجات دهد، به امتیاز برابر استقلال نیاز داشت.
کد خبر: ۱۴۵۸۰۹۱

به گزارش جام جم آنلاین مازندران، مصطفی صداقت بعد از تساوی نساجی مقابل استقلال تهران در نشست خبری با تقدیر از هواداران و انرژی گرفتن از آنان گفت: به هواداران قول داده بودیم که برای آنان جبران خواهیم کرد و این مساله در هفته قبل نیز انجام شد.

وی با بیان اینکه خوشحالیم که بدهکاری‌های گذشته را به هواداران دادیم، ادامه داد: امتیاز بازی نساجی با استقلال برای تیم بسیار ارزشمند بوده است.

وی با اظهار اینکه آن گونه که پیش بینی می‌کردیم پیش رفتیم، گفت: تیم استقلال برای اینکه به صدرنشینی‌های متوالی خود رنگ واقعی ببخشد به این پیروزی نیاز داشت و ما نیز برای اینکه خود را از شرایط حاد پایین جدول خاطر جمع کنیم، به این امتیاز نیاز داشتیم.

صداقت با عنوان اینکه خوشحالیم توانستیم نقاط قوت و نفوذ تیم استقلال را برای خودمان قابل پیش بینی و دفاع کنیم، ادامه داد: هرچند فوتبال ما در شکل خوب نبود و در حمله آن گونه که توقع داشتیم و برنامه‌ریزی کردیم، موفق نبودیم ولی در این شرایط یک امتیاز به ما خیلی کمک کرد.

مربی تیم نساجی مازندران همیشه بازی‌های متقابل را روی یکدیگر تأثیرگذار دانست و گفت: وقتی برابر تیم بزرگی که توانست شرایط خود را به خوبی حفظ کند قرار می‌گیرید و این تیم توانست جدول را از رقبای سنتی خود گرفته است، باید جنگندگی، فداکاری و کارهای تاکتیکی را چاشنی کنید.

وی درباره استفاده از بازیکنان جوان گفت: پنج تا شش بازیکن جوان و خوب داریم و انشالله بتوانیم در پنجره‌های نقل و انتقالی آنان را به لیست بازیکنان بزرگسال اضافه کنیم و سال‌های آینده از بازیکنان با کیفیت و جوانان مازندران بیشتر استفاده خواهیم کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها