در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت صورت گرفت؛

انعقاد قرارداد تولید بار اول میان شرکت لوله سازی اهواز و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب

در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت انجام شد؛

بازدید معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه شرکت لوله‌سازی اهواز

تاکید عسگریان بر هم افزایی با شرکت‌های نفتی منطقه برای افزایش ظرفیت تولید شرکت لوله سازی اهواز 
کد خبر: ۱۴۵۶۰۴۰

جام جم آنلاین _ خوزستان، در دومین روز از بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، غرفه شرکت لوله سازی اهواز میزبان حضور معاون اقتصادی و رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

 

در این بازدید محمدرضا دانیاری مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز ضمن تشریح اهداف و برنامه های شرکت برای تحقق فرمان سال ( جهش تولید با مشارکت مردم ) و همچنین اقدامات انجام شده در سه ماه اخیر از حمایت همه جانبه معاونت اقتصادی و رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

 

علیرضا عسگریان نیز در گفت وگو با مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز بر هم افزایی با شرکت‌های استان در راستای افزایش ظرفیت تولید شرکت لوله سازی اهواز تاکید کرد.

 

وی ضمن تقدیر از اولین حضور شرکت لوله سازی اهواز در نمایشگاه ‌‌،EXPO2024 به لزوم برنامه ریزی جهت شناسایی بازارهای هدف و صادرات محصولات شرکت لوله سازی اهواز اشاره کرد و گفت: برنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پشتیبانی از شرکت لوله سازی اهواز بوده است و سعی می کنیم از امکانات موجود وزارتخانه در زمینه صادرات محصولات این شرکت، نهایت استفاده را داشته باشیم.

 

 عسگریان در این بازدید شرکت لوله سازی اهواز را یک شرکت بزرگ و تاثیرگذار در عرصه تولید لوله های مورد نیاز در حوزه نفت و گاز دانست و بهره برداری از طرح های توسعه ای و افزایش ظرفیت تولید این شرکت را برای ترسیم چشم اندازی روشن مهم و حیاتی ارزیابی کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها