آژانس بین المللی امدادرسانی برای آوارگان فلسطینی:

آنچه در نوار غزه اتفاق می‌افتد، عبور از تمام خط قرمزهاست

آژانس بین المللی امدادرسانی برای آوارگان فلسطینی ضمن ابراز نگرانی از حمله احتمالی گسترده رژیم صهیونیستی به رفح، تحولات نوار غزه را عبور از همه خط قرمزها توصیف کرد.
کد خبر: ۱۴۵۶۰۱۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از المیادین، آژانس بین‌المللی امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی (آنروا) اعلام کرد که آنچه در حال حاضر در نوار غزه اتفاق می‌افتد، عبور از تمام خط قرمزهاست.

این نهاد بین المللی با صدور بیانیه‌ای افزود که کسانی که بهای جنگ در نوار غزه را می‌پردازند، غیرنظامیان به‌ویژه زنان و کودکان هستند.

آنروا همچنین ضمن ابراز نگرانی از احتمال حمله گسترده رژیم صهیونیستی به رفح تأکید کرد: ما نمی‌دانیم چگونه از حمله اسرائیل به رفح با وجود هفت اردوگاه پر از هزاران آواره فلسطینی جلوگیری کنیم.

این ابراز نگرانی آنروا در حالی است که دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه هم اعلام کرد که اتمام سوخت در بیمارستان شهدای الاقصی در دیرالبلح هشدار وقوع بحران انسانی را در این بیمارستان به صدا درآورده است.

این دفتر با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که سوخت بیمارستان شهدای الاقصی در عرض ۴۸ ساعت آینده به اتمام می‌رسد و این تهدیدی برای وقوع یک بحران انسانی است.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی در نوار غزه خواهان سوخت‌رسانی فوری به بیمارستان شهدای الاقصی و تمامی بیمارستان‌های نوار غزه و مرمت آنها قبل از وقوع یک فاجعه انسانی شد.

این دفتر همچنین رژیم اشغالگر اسرائیل و دولت آمریکا را مسئول هر فاجعه‌ای دانست که ممکن است منجر به مرگ بیماران در بیمارستان‌های نوار غزه شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها