استاندار سمنان گفت: بر اساس گزارش های اعلامی، در سطح استان سمنان در نوروز ۱۴۰۳ نه تنها با کاهش مسافر مواجه نبودیم بلکه ۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشتیم.
کد خبر: ۱۴۵۰۰۵۵
نویسنده بهروز بهشتی

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از سمنان، سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان گفت: بر اساس گزارش های اعلامی، در سطح استان سمنان در نوروز ۱۴۰۳ نه تنها با کاهش مسافر مواجه نبودیم بلکه ۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشتیم.

وی افزود: علی رغم افزایش ۳ درصدی مسافران در سطح استان، با اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته الحمدالله در بحث فوتی های تصادفات با کاهش مطلوبی مواجه بودیم که این مهم با همت والای تک تک اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان محقق شده است‌.

استاندار سمنان خاطرنشان کرد: از تک تک اعضای ستاد خدمات سفر و خدمت به زائرین امام هشتم(ع) در سطح استان سمنان خداقوت عرض می کنم.

هاشمی تصریح کرد: در حوزه های مختلف خدمات سفر از جمله اسکان، امنیت زائران و مسافران، خدمات به زائران، جایگاه های سوخت و مباحث بهداشتی و درمانی در سطح استان تا به این لحظه عملکرد مطلوب و خوبی وجود داشته است‌.

وی ادامه داد: انشالله با افزایش تلاش ها و اقدامات در روزهای آتی، سعی خواهیم کرد تا خادم و خدمتگزار خوبی به مسافران و زائران و البته هم استانی های عزیز استان باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها