نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی پس از یورش به منطقه‌های مختلف کرانه باختری با مقابله مبارزان مقاومت فلسطین در کرانه باختری مواجه شدند.
کد خبر: ۱۴۴۹۴۰۴
تعداد بازدید : 7

به گزارش جام جم آنلاین، منطقه‌های مختلف کرانه باختری طی بامداد و صبح امروز شاهد یورش نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی و مقابله مبارزان مقاومت فلسطین بود.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز به اردوگاه «الفارعه» در طوباس واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند و با مقابله مبارزان مقاومت فلسطین روبرو شدند.

بر اساس گزارش‌های رسیده درگیری میان مبارزان مقاومت فلسطین و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه الفارعه همچنان ادامه دارد.

بامداد امروز نیز شهر «یطا» در جنوب الخلیل شاهد یورش نظامیان صهیونیست بود. تمرکز نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در یورش به این شهر روی مرکز آن بود.

علاوه بر این بامداد امروز نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی با استفاده از چند جنگ‌افزار به شهر طولکرم واقع در کرانه باختری یورش بردند و در میدان شویکه واقع در شمال غرب این شهر موضع گرفتند.

همچنین نظامیان صهیونیست پس از یورش به شهرک عرابه در جنوب غرب جنین، به خانه «اسامه المرداوی» اسیر فلسطینی حمله کردند و پدربزرگ این اسیر را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

علاوه بر این خبرنگار الجزیره گزارش داد که شهرک‌نشینان صهیونیست نیز به منطقه «کفر نعمه» واقع در غرب رام‌الله یورش برده‌اند.

بر اساس گزارش‌های رسیده شهرک‌نشینان صهیونیست در این حمله وحشیانه به شدت به سوی خانه‌های فلسطینیان تیراندازی کرده‌اند. علاوه بر این شهرک‌نشینان صهیونیست خودرو‌های فلسطینیان و تأسیسات و برخی ساختمان‌های این منطقه را به آتش کشیده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها