jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۴۴۹۴   ۰۶ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۲

معاون ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ ، گفت : 98درصد تلفنها به آتش نشانی تهران غیرواقعی و کاذب است .

«کاووس جهانشاه » به ایرنا گفت : روزانه تا 5هزار تماس تلفنی با آتش نشانی تهران برقرار می شود که از این تعداد حدود 4هزار و 800مورد آن غیرواقعی و بخشی از آن مزاحمت های تلفنی است . وی اظهار کرد: بازی کودکان با تلفن و اشتباه گرفتن آتش نشانی با اورژانس از سوی شهروندان ، بیشترین موارد تماسهای غیرواقعی با آتش نشانی را تشکیل می دهد. وی در ادامه توضیح داد: در صورت اثبات مزاحمت برای آتش نشانی ، شرکت مخابرات تنها تا 15ماه تلفن این مشترکان را قطع می کند. او بدون ذکر رقم میانگین زمان رسیدن نیروهای امدادی آتش نشانی تهران به صحنه حوادث امروز ، استاندارد جهانی برای این منظور را 3تا 5دقیقه عنوان کرد. جهانشاه تصریح کرد: ما برای رسیدن به استاندارد مذکور به حداقل 150ایستگاه آتش نشانی دیگر نیازمندیم .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر