معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در اطلاعیه ای رسمی به مردم اعلام کرد:

فراخوان استخدام و جذب نیرو درهلدینگ پتروپالایش اصفهان تنها ازطریق سایت رسمی این شرکت صورت می گیرد

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مشارکت‌ و سرمایه‌گذاری از جمله موضوعاتی است که در این کمیسیون مطرح می‌شود، گفت: شهرداری این کلان‌شهر حدود ۳,۰۰۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی دارد که آکواریوم ناژوان و شهر رویاها از مهم‌ترین این پروژه‌ها است.
کد خبر: ۱۴۴۸۶۱۱

جام جم آنلاین اصفهان؛ عباس حاج‌رسولی‌ها اظهار کرد: موضوعات درآمدی شهرداری از مهم‌ترین اقدامات کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان است.

وی با بیان اینکه مصوبات درآمدی در کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد و بودجه شهرداری نیز در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: مشارکت و سرمایه‌گذاری از جمله موضوعاتی است که در این کمیسیون می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه شهرداری اصفهان حدود ۳,۰۰۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی دارد، گفت: آکواریوم ناژوان و شهر رویاها از مهم‌ترین پروژه‌های مشارکتی شهرداری این کلان‌شهر است.

حاج‌رسولی‌ها با بیان اینکه ساخت شهر رویاها با مشارکت چینی‌ها در دوره سوم شورای اسلامی شهر مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: در حال حاضر قرارداد ۱۰ ساله این پروژه به پایان رسیده و به‌صورت کامل در اختیار شهرداری قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: قراردادی با اعتبار ۶۰۰ میلیون یورو با شرکت مپنا برای پروژه متروی این کلان‌شهر منعقد شده است.

حاج‌رسولی‌ها با بیان اینکه شهرداری اصفهان برای مشارکت در موضوعات مختلفی، اعلام آمادگی کرده است، گفت: اقدامات شهرداری در انواع موضوعات مالی و اقتصادی در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: سال جاری به‌جز پروژه‌های خط دو قطار شهری و حلقه چهارم ترافیکی، خرید اتوبوس و احداث پل صاحب روضات از مهم‌ترین پروژه‌های شهرداری بود.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: حدود هزار پروژه عمرانی در سطح شهر وجود دارد که خط دو قطار شهری، حلقه چهارم ترافیکی و احداث کمربند شمالی به موازات خیابان جی در حلقه چهارم ترافیکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها است.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها