استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پیامی از حضور مردم در برگزاری باشکوه انتخابات قدردانی کرد.
کد خبر: ۱۴۴۷۷۸۰
به گزارش جام جم آنلاین،متن پیام قدردانی استاندارکهگیلویه و بویراحمد از مردم برای شرکت در انتخابات :
بسم الله الرحمن الرحیم
مردمِ ولایتمدار، شریف و شهید پرور استان کهگیلویه وبویراحمد، با مشارکت پر شور و شعور و با آگاهی کامل و با پیروی از فرمان رهبر معظم انقلاب پای صندوق‌های رأی برای تعیین سرنوشت خویش و آینده این آب و خاک حماسه بی نظیر آفریدند.
قطعا عامل موفقیت این حماسه بزرگ مردم بوده که در امنیت و آرامش کامل با مشارکت مثال زدنی خود آنچه را خواسته خویش بود با رای خود در عرصه رقابت رقم زدند.
اینجانب، با تبریک به مردم عزیز استان و منتخبان آنها از آحاد مردم، نامزدهای انتخاباتی، مجموعه دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی انتخابات، هیات های نظارت، بازرسان، تامین کنندگان امنیت، برادران نظامی، انتظامی، امنیتی، بسیج، صدا و سیما و اصحاب رسانه که همه همت و تلاششان برگزاری انتخاباتی که مد نظر رهبری بوده و بر بنای رعایت قانون برگزار شد صمیمانه و خالصانه  تقدیر و تشکر می نمایم.
همچنین با تقدیر از عالم بزرگوار حجت الاسلام محمد هادی رحیمی صادق که با اخلاص در عرصه انتخابات مجلس خبرگران رهبری حضور یافته و به تکلیف الهی و سیاسی خود عمل نمودند و تبریک ویژه به محضر آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی که بعنوان فرزند عالم و مجاهد این استان برای بار دیگر با حضور در عرصه مهم ششمین دوره نتخابات مجلس خبرگان رهبری با رای بالای مردم انتخاب و این بار سنگین و مسئولیت بزرگ را پذیرا شدند.
صادقانه می گویم همه و همه  تلاش و همکاری کردند و با همدلی و تمام توان پای کار آمدند تا انتخابات سالم و رقابتی برگزار و با صیانت از آرای مردم آنچه خواسته مردم عزیز این استان است محقق شود.
اینجانب بار دیگر با تبریک به مردم سرافراز و حماسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد این موفقیت بزرگ و تحول آفرین با ثبت رتبه اول مشارکت که مایه سربلندی میهن اسلامی مان و افزودن برگ زرین دیگری به تاریخ سراسر حماسی این استان است را نتیجه الطاف الهی؛ عنایات حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه، رهنمودهای حکیمانه، عالمانه و خردمندانه مقام معظم رهبری و شور و شعور مردم ولایی و غیرتمند این استان دانسته و تشکر و قدردانی می نمایم.
 
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها