منابع رسانه‌ای بعد از ظهر امروز (یکشنبه) از دور جدید حملات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.
کد خبر: ۱۴۴۵۷۸۷

به گزارش جام جم آنلاین، نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین‌های اشغالی طی روز‌های اخیر شاهد تشدید تنش بوده است.

این درگیری‌ها درپی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب‌ الله به مواضع و پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

در همین راستا، ارتش رژیم صهیونیستی ظهر امروز اعلام کرد که یگان توپخانه آن اهدافی را در شهرک‌های «علما الشعب» و «الظاهره» در جنوب لبنان را هدف حملات خود قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که جنگنده‌های آن چند هدف را در منطقه «یارون» در جنوب لبنان هدف قرار دادند.

در همین راستا، خبرگزاری رسمی لبنان گزارش داد: رژیم اشغالگر ۲ بار به یک خانه در یارون حمله کرد، اما تلفاتی به همراه نداشت.

طبق این گزارش، رژیم صهیونیستی همچنین حملاتی را به شهرک «بیت لیف» هدف قرار داد.

دوربین‌های شبکه المیادین نیز آثار خسارات وارده به تجهیزات مقر وابسته به رژیم صهیونیستی در راس الناقوره را رصد کردند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان‌الاقصی ملحق شد و پس از آن مرز‌های لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه‌های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان‌الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها