رییس سازمان مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمانشاه؛

۳۰ غرفه فروش اقلام عزاداری در آرامستان های کرمانشاه راه اندازی می‌شود

به گفته مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه، وجوه پرداختی ۵۳۶ زائر حج عمره کرمانشاه تا پایان این هفته به حساب‌هایشان بازگردانده می‌شود.
کد خبر: ۱۴۴۵۷۷۰

جام جم آنلاین؛ سعید کریمی، با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای پرواز زائرین حج عمره به سرزمین وحی، اظهار کرد: از چند ماه پیش برنامه ریزی هایی را برای اعزام زائرین حج عمره در استان انجام دادیم و همه چیز برای اعزام زائرین فراهم شد.

وی افزود: متاسفانه روند صدور مجوز ورود هواپیماهای ایران‌ایر به عربستان از سوی این کشور بسیار طولانی شد و اعزام ها انجام نگرفت، برای همین تعدادی از زائرین انصراف دادند و وجوهی که پرداخت کرده بودند به حساب هایشان بازگردانده شد.  

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به ادامه دار شدن این مشکل، سازمان حج و زیارت تصمیم گرفت تا وجوه پرداختی سایر زائرین را هم به حساب هایشان بازگرداند، بنابراین از روز گذشته(۲۸ بهمن) این فرآیند آغاز شده است.

وی ادامه داد: در سطح کشور حدود ۳۰ هزار نفر برای حج عمره ثبت نام کرده بودند که سهم استان کرمانشاه ۵۳۶ زائر در قالب پنج کاروان بود که بخشی از آنها با اعلام انصراف وجوه خود را از قبل دریافت کرده اند و وجوه بخش کثیری که باقی مانده نیز تا پایان این هفته به حساب هایشان بازگردانده می شود.

کریمی خو با تاکید براینکه وجوه پرداختی زائرین به صورت تمام و کمال به آنها بازگردانده خواهد شد، عنوان کرد: باتوجه به اینکه مسئولین کشوری در حال چانه زنی با مقامات عربستان سعودی برای رفع مشکل اعزام ها هستند، بنابراین درصورتی که مجوز پروازها را دریافت کنند، این زائرین در اولویت اعزام قرار خواهند گرفت.

وی همچنین در خصوص پیش ثبت نام حج تمتع در استان هم گفت: ودیعه گذارانی که فیش ثبت نامی آنها تا پایان آذر ۱۳۸۶ است می توانند برای پیش ثبت نام حج عمره اقدام کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها