نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کهگیلویه و بویراحمد گفت:

انتخابات آبروی نظام و ملت است

برگزاری انتخاباتی سالم با حضور حداکثری مردم آبروی نظام بوده و همه مسئولان در رده‌های مختلف کشوری، استانی و شهرستانی باید دست به دست هم داده و برای تحقق این مهم همچون انتخابات گذشته تلاش کنند.
کد خبر: ۱۴۴۵۵۶۰

 به گزارش جام جم آنلاین،حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی رحیمی صادق مردم کهگیلویه و بویراحمد را مردمی شهیدپرور و حماسه ساز دانست و گفت: سابقه آشنایی بنده با مردم این دیار به ۳۰ سال قبل (دوره مدیریت بنده در حوزه علمیه استان فارس) و آشنایی با مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی برمی گردد. 
نامزده مردم خبرگان رهبری با اشاره به اینکه من با آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی و دکتر ملک حسینی (پدر پیوند کبد ایران) نیز ارتباط دارم افزود: من اوج ارادت و قدرشناسی مردم این دیار را در زمان تشییع مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی را شاهد بودم. 
وی با تشکر از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه عنوان کرد: مردم در همه مناسبت‌ها برای نظام سنگ تمام گذاشتند.
رحیمی صادق افزود: انقلاب اسلامی نمونه جدیدی از مردم سالاری دینی را برای اجرای عدالت و حمایت از مظلومان بنا نهاد و طی دهه‌های اخیر به دستاورد‌ها و پیشرفت‌های شگرفی در حوز‌های مختلف نیز دست یافت. 
وی با تاکید بر اینکه مشکلاتی در مانند مشکلات اقتصادی نیز وجود دارد، افزود: مردم نشان دادند که هر جا که لازم باشد تمام قد پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و گوش به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌ایستند و نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کنند. 
رحیمی صادق افزود: انتخابات گذشته نشان داد که مردم این خطه حماسه‌هایی بی نظیر در این زمینه رقم زدند و رکورد‌هایی بیاد ماندنی را در تاریخ این خطه ثبت کردند و قطعا امسال هم شعور سیاسی خود را به اثبات می‌رسانند. 
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور حماسی مردم پای صندوق‌های رای لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد. 
حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق اصلی‌ترین هدف حضور خود در انتخابات را انجام تکلیف دانست و اضافه کرد: از استان‌های کرمان و فارس نیز درخواست‌هایی برای شرکت در انتخابات داشتم و افتخار می‌کنم که در کهگیلویه و بویراحمد داوطلب شدم.
رحیمی صادق افزود: انتخابات مسابقه خدمت و قدرشناسی از مردم است و بنده نیز در این مسیر همه توان خود را به کار می‌گیرم. من به صورت مستقل پا به این عرصه گذاشتم و به همه جناح‌ها و گروه‌ها احترام می‌گذارم. 
وی از گرداننگان و مجریان انتخابات برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات تشکر و عنوان کرد: امیدوارم انتخاباتی سالم و به یاد ماندنی با مردم این دیار رقم بزنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها