وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز جمعه با نادیده گرفتن جنایات این رژیم، همچنان به اتهام زنی علیه ایران و حزب‌الله لبنان ادامه داد.
کد خبر: ۱۴۴۵۵۰۱

به گزارش جام جم آنلاین، یسرائیل کاتس، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در اجلاس مونیخ با اشاره به درگیری‌های اخیر در مرز‌های لبنان و سرزمین‌های اشغالی، ضمن تهدید حزب‌ الله لبنان اظهار داشت: اگر راه حل دیپلماتیک حاصل نشود، حزب‌الله را از مرز‌ها دور نگه می‌داریم.

وی در ادامه یاوه‌گویی‌های خود با متهم کردن ایران به حمایت مالی از حزب‌الله لبنان گفت جهان باید ایران و حزب‌الله را برای عقب‌نشینی از جنوب لبنان تحت فشار قرار دهد.

وی همچنین خواهان اعمال تحریم اقتصادی حداکثری علیه ایران شد.

کاتس با نادیده گرفتن جنایات جنگی این رژیم علیه مردم غزه مدعی شد این رژیم هیچ رویکردی درباره کوچ اجباری ساکنان غزه ندارد.

وی با اشاره به اتهامات رژیم صهیونیستی علیه کارمندان آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) مبنی بر شرکت تعدادی از کارمندان آن در حمله هفتم اکتبر، بار دیگر خواهان استعفای «فیلیپه لازارینی» کمیسر کل آنروا شد.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی قبلا هم در اظهاراتی فرافکنانه خواهان استعفای لازارینی شده بود.

کاتس درباره حمله زمینی ارتش این رژیم به رفح واقع در جنوب نوار غزه مدعی شد عملیات نظامی در رفح ضروری است و نمی‌توان حماس را در آنجا رها کرد.

وی در ادامه ادعا کرد: با مصر در مورد آوارگان فلسطینی هماهنگ خواهیم شد و راهی پیدا خواهیم کرد که منافع آن‌ها را در نظر بگیرد.

ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا طرح حمله زمینی به رفح را تصویب کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها