سازمان پزشکان بدون مرز نسبت به اقدام رژیم صهیونیستی در تخلیه بیمارستان خان یونس ابراز نگرانی کرد.
کد خبر: ۱۴۴۵۲۹۷

به گزارش جام جم آنلاین، سازمان پزشکان بدون مرز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نسبت به تحولات اخیر بیمارستان ناصر در شهر خان‌ یونس به شدت نگران است.

این بیانیه از نظامیان صهیونیست خواسته است تا سلامت تمامی کادر درمان و بیماران و آوارگان موجود در این بیمارستان را تضمین کنند.

نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز از طریق بلندگو از تمامی افرادی که در داخل بیمارستان ناصر پناه گرفته بودند، خواستند تا این بیمارستان را تخلیه کنند.

مردم در حالی گروه گروه از بیمارستان خارج می‌شدند که نسبت به سلامت خود بسیار نگران بودند، چون می‌شنیدند که تعدادی از شهروندان در هنگام خروج از بیمارستان هدف تیراندازی رژیم صهیونیستی قرار گرفته اند.

این گزارش می‌افزاید که به کادر پزشکی و بیماران اجازه حضور در بیمارستان داده شده است، ولی هر مریض یا مجروح تنها یک همراه می‌تواند در کنار خود داشته باشد.

این سازمان اعلام کرد که رژیم صهیونیستی باید برای کسانی که مایل به ترک بیمارستان هستند، یک گذرگاه امن برای خروج از بیمارستان اختصاص دهد.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه دیشب اعلام کرد که ۳ فلسطینی در داخل بیمارستان ناصر در خان یونس به ضرب گلوله تک‌تیراندازان اسراییلی به شهادت رسیده و ۱۰ نفر دیگر هم زخمی شدند.

مجتمع بیمارستانی ناصر از بیش از ۲۰ روز پیش تاکنون تحت محاصره عناصر اشغالگر بوده و آب و برق این درمانگاه توسط آن‌ها قطع شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها