«جام‌جم» عملکرد دولت‌ها در حوزه مسکن را بررسی می‌کند

رویای یک سقف

سخنگوی دولت با اشاره به اهتمام ویژه دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، گفت: ساخت مسکن را باید به گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود.
کد خبر: ۱۴۴۴۸۳۴

به گزارش جام جم آنلاین،بهادری جهرمی در نشست با مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شیراز گفت: ساخت مسکن را باید به گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود.

او اظهار داشت: موتور پیشران کشور، نخبگان، دانشگاه‌ها و دانشجویان هستند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه فضای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان در کشور فراهم شده است افزود: دشمن به‌دنبال تاریک کردن فضای ذهنی نخبگان نسبت به آینده بوده که فرصت تولید علم و پیشرفت نداشته باشند.

بهادری جهرمی با بیان این که دشمنان از قدرت ایران در عرصه‌های مختلف می‌ترسند، اضافه کرد: نتیجه استقامت ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مقابله ایران اسلامی با استکبار در دنیا، از بین رفتن هیمنه پوشالی این قدرت‌ها است.

او با بیان اینکه در سال جاری، چندین موسسه اعتباری را منحل کردیم، ادامه داد: در راستای کنترل تورم، تولید نقدینگی کاهش پیدا کرده است که با نگاه به آمار‌های اقتصادی می‌توان متوجه آن شد.

سخنگوی دولت با اشاره به اهتمام دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، تصریح کرد: ساخت مسکن را باید به گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود و در زمینه حکمرانی بر مسائل کشور به صورت متوازن اداره شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها