حزب‌ الله لبنان اعلام کرد که تجهیزات جاسوسی موجود در یکی از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده است.
کد خبر: ۱۴۴۴۷۱۸

به گزارش جام جم آنلاین، حزب‌ الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که عملیات جدیدی را علیه یکی از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌ های اشغالی به انجام رسانده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۹ صبح امروز یکشنبه یازدهم فوریه ۲۰۲۴ تجهیزات جاسوسی موجود در موضع رویسات العلم در تپه‌های اشغالی کفرشوبا و مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

روز گذشته نیز حزب‌ الله لبنان ۸ عملیات را علیه نظامیان و جنگ‌افزار‌های ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه‌های مختلفِ شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رساند که آخرین مورد آن حمله به مقر نظامی «بیت الجندی» در شهرک صهیونیستی «کریات شمونه» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی بود.

علاوه بر این طی روز گذشته حزب‌ الله لبنان از شهادت ۲ تن از رزمندگان خود به نام‌های «خلیل محمد علی فارس (حمزه)» متولد سال ۱۹۶۹ میلادی از اهالی شهرک جدرا در منطقه جبل لبنان و «عماد احمد ملحم (شبل الزهرا)» متولد سال ۱۹۹۹ میلادی از اهالی شهرک «الناقوره» در جنوب لبنان خبر داد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها