مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه؛

کارفرمایان از بکارگیری اتباع غیرمجاز در استان کرمانشاه خودداری کنند

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه؛

دستگیری چند تبعه افغانی توزیع کننده مواد مخدر در کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری چند تبعه افغانی توزیع کننده مواد مخدر در کرمانشاه خبرداد.
کد خبر: ۱۴۴۴۳۳۴

جام جم آنلاین؛ حمیدرضا کریمی امروز(۱۷ بهمن) در جمع خبرنگاران، بااشاره به ممنوعیت ورود اتباع افغانی به کرمانشاه، اظهارکرد: در این راستا تاکنون چندین مرحله طرح شناسایی، دستگیری و طرد اتباع خارجی غیرمجاز – افاغنه – در کرمانشاه اجرایی شده است.

وی افزود: چهاردهمین مرحله این طرح طی روزهای اخیر به اجرا در آمد که طی آن تعدادی از اتباع افغانی در کرمانشاه که در واحدهای تولیدی، مزارع، گلخانه ها و … مشغول به فعالیت بودند، شناسایی و دستگیر و برای بازگشت به کشورشان به مراجع ذیربط تحویل داده شدند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: در این طرح، چند تبعه افغانی هم شناسایی شدند که اقدام به توزیع و پخش ماده مخدر “ناس” در سطح استان می کردند که حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.

وی با هشدار به کارفرمایانی که اقدام به بکارگیری اتباع افغانی در کرمانشاه می کنند، گفت: استان کرمانشاه از سالهای گذشته تاکنون با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می کند، بنابراین بکاری گیری اتباع بیگانه غیرمجاز – افاغنه – در این استان ممنوع است و با کارفرمایانی که به این هشدارها بی توجهی کنند، برخورد قضایی صورت می گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در پایان اعلام کرد: کارفرمایانی که بجای استفاده از جوانان بیکار کرمانشاهی از اتباع افغانی برای فعالیت های خود استفاده کنند، با تشکیل پرونده قضایی با متخلفین برخوردی قاطع خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها