بازدید رهبر معظم انقلاب اسلامی از غرفه فولاد مبارکه در نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل؛

مدیرعامل فولاد مباركه آخرین دستاوردهای این شركت را به مقام معظم رهبری ارائه كرد

کد خبر: ۱۴۴۴۰۰۰

جام جم آنلاین اصفهان؛ در این آیین محمدحسین آقایی معاون قضایی رییس کل و معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام(ره) و شهدای انقلاب اسلامی گفت: امروز در آستانه چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای عظیم این انقلاب در پیش روی همگان قابل مشاهده است؛ دستاوردهایی که به واسطه تلاش ها و رشادت های اقشار مختلف مردم در سایه رهبری معظم انقلاب در حوزه های مختلف بهداشت، صنعت، ورزش، فناوری و... به دست آمده است.

وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی در جایگاهی قرار گرفته که معادلات منطقه‌ای بدون در نظر گرفتن ایران پیش نخواهد رفت و دلیل این شکوه و عظمت ایمان به خداوند متعال و بصیرت و آگاهی مردم ولایتمدار و حرکت در مسیر ترسیمی ولی فقیه است.

معاون قضایی رییس کل دادگستری استان افزود: قوه قضاییه نیز در راستای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده وظایف محوله در قانون اساسی در رسیدگی و صدور حکم در مورد تظلمات، تعدیات، شکایات، حل و فصل دعاوی و رفع خصومات، احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی‌های مشروع، نظارت بر حسن اجرای قوانین، کشف جرم و تعقیب و مجازات و تعزیر مجرمین را به نحو احسن به انجام برساند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان ادامه داد: در دوره جدید ریاست قوه قضاییه نیز اقدامات خوبی در حوزه های مختلف انجام شده و شرایط به نحوی شده که در دورترین نقاط دسترسی به خدمات قضایی سهل و آسان شده است.

آقایی با اشاره به اطاله دادرسی به عنوان یکی از معضلات اساسی پیش روی قوه قضاییه و دادگستری کل استان نیز گفت: یکی از این اقدامات در این خصوص تأمین منابع انسانی و نیروی اداری و قضایی بود که با اقدامات انجام شده و پیگیری های ریاست کل دادگستری استان در آزمون سال ۱۴۰۰، ۷۷۶ نفر نیروی اداری برای دستگاه قضایی استان جذب شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از تلاش ها و خدمات بیش از سه ساله محمدسجاد شاه سنایی با اهداء لوح، تقدیر و طی حکمی از سوی ریاست محترم قوه قضاییه سجاد امینی به عنوان رییس جدید حوزه قضایی بخش ورزنه معرفی شد.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها