اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج از اهتمام ویژه مدیریت شهری در دهه فجر ۱۴۰۲ و برگزاری بیش از ۷۰ برنامه و جشن انقلاب در سطح شهر کرج خبر داد.
اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج از اهتمام ویژه مدیریت شهری در دهه فجر ۱۴۰۲ و برگزاری بیش از ۷۰ برنامه و جشن انقلاب در سطح شهر کرج خبر داد.
کد خبر: ۱۴۴۳۸۶۰

به گزارش جام جم آنلاین البرز،امیر اشتری معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به عموم هموطنان غیرتمند ایران عزیز و اشاره به اهمیت نکوداشت چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دهه فجر و ۲۲ بهمن ماه نقطه عطف تاریخی برای عموم ملت ایران است و جریان این انقلاب شکوهمند می‌بایست در تمامی زمان‌ها به عنوان یک سند پر غرور برای مردم شریف کشورمان زنده و ماندگار بماند و همچنین با برنامه‌های مختلف و برگزاری جشن‌های گوناگون گام‌های مهمی جهت گرامیداشت روز‌های پرافتخار انقلاب برداشته شود.

این مسئول ابراز داشت: در همین راستا سازمان فرهنگی شهرداری کرج در اقدامی متفاوت نسبت به سال‌های گذشته و با برنامه ریزی متنوع، نسبت به برگزاری بیش از ۷۰ برنامه جشن نشاط شهروندی با موضوع دهه فجر و اعیاد ماه مبارک رجب اقدام نموده است که این برنامه‌های گسترده و متعدد در نقاط مختلف شهر کرج و مراکز فرهنگی و اجتماعی مناطق دهگانه برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی شهردار کرج گفت: برگزاری جشن نشاط اجتماعی در فرهنگسراها، برپایی ایستگاه سلامت اجتماعی در مساجد، پویش نجات قطره‌ها با محوریت مدارس، فستیوال ورزشی مینی والیبال، تئاتر خیابانی، اتوبوس انقلاب، نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان، جشن نوجوان و ... از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر ۱۴۰۲ می‌باشد که در نقاط مختلف شهری با محوریت محله‌ها برگزار می‌گردد.

اشتری افزود: همشریان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مراسم‌های مختلف، با روابط عمومی سازمان با شماره ۳۴۴۵۸۶۴۱ داخلی ۳۲۵ تماس حاصل نموده و یا از طریق سایت رسمی سازمان ما را همراهی نمایند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها