۲۰ فروردین ۱۴۰۳ آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور در خراسان جنوبی است.
کد خبر: ۱۴۴۱۵۵۸

به گزارش جام جم آنلاین،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور یادمان پروفسور معتمدنژاد به میزبانی این استان برگزار می‌شود.

علی فرخنده گفت: دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور با حمایت معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری خانه مطبوعات استان با حضور استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان و جنوب کرمان برگزار می‌شود.

وی افزود: تمامی روزنامه نگاران شاغل و آزاد منطقه‌ای که در نشریات، پایگاه‌های خبری، نمایندگی نشریات و خبرگزاری‌های سراسری فعالیت دارند و عضویت خود را در سایت خانه مطبوعات به ثبت رسانده یا فرآیند ثبت نام آنان در حال انجام است، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با آثار تولیدی خود در بازه زمانی اول شهریور ۱۴۰۱ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ در دومین جشنواره مطبوعات شرق کشور شرکت کنند و آخرین فرصت ارسال آثار ۲۰ فروردین سال ۱۴۰۳ است.

وی گفت: اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ به مناسبت زادروز دکتر کاظم معتمدنژاد پدر علم ارتباطات نوین ایران و روز ارتباطات و روابط عمومی پیش‌بینی شده است.

فرخنده افزود: کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه‌ها، ایجاد فضای رقابتی میان فعالان رسانه‌ای به صورت منطقه‌ای و تقدیر از روزنامه نگاران برتر، ایجاد زمینه پویایی و نشاط مطبوعاتی، نکوداشت مفاخر و شخصیت‌های ممتاز علمی و فرهنگی کشور برای تقویت مولفه‌های انسجام ملی و آشنایی نسل کنونی با خدمات و نقش شخصیت‌های ملی از اهداف این جشنواره است.

وی قالب‌ها و بخش‌های جشنواره در بخش آزاد را سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر، گزارش، عکس و مصاحبه عنوان کرد و گفت: بخش موضوعی نیز شامل مهار تورم، رشد تولید، پرهیز از اسراف و تجمل، معرفی کالا‌های فرهنگی بومی، معرفی پروفسور معتمدنژاد، تحکیم بنیان خانواده با موضوعات جمعیت، زیست عفیفانه، پیشگیری از توزیع و اعتیاد به مواد مخدر، امنیت پایدار مرز، انسجام اجتماعی و اعتماد به نفس ملی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری اولین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور در این استان گفت: تعداد ۴۷۹ اثر از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران هفت استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که ۳۸۰ اثر مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: اختتامیه اولین جشنواره مطبوعات شرق کشور تیر سال ۱۴۰۱ به میزبانی خراسان جنوبی برگزار شد.
پوستر دومین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور یادمان پروفسور معتمدنژاد که زاده خراسان جنوبی است، ۲۴ دی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با حضور استاندار رونمایی شد.

دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور به نشانی بیرجند - خیابان محلاتی - اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با تلفن: ۳۲۳۲۳۳۹۳ - ۰۵۶ و نشانی سامانه تخصصی جشنواره مطبوعات www.pressfestival.ir است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها