رئیس اتحادیه تجهیزات پزشکی و لوازم بهداشتی کرمانشاه؛

کالای قاچاق “آنلاین‌شاپ‌ها” بلای جان واحدهای آرایشی و بهداشتی کرمانشاه

سرپرست پلیس راه استان کرمانشاه گفت: افرادی که پلاک وسایل نقلیه خود را به هر دلیلی مخدوش و در سطح معابر تردد کنند بین ۶ ماه تا یک سال حبس در انتظارشان خواهد بود.
کد خبر: ۱۴۴۱۴۵۷

جام جم آنلاین؛ سرهنگ “عبدالحسین زارع”  اظهار داشت: هر وسیله نقلیه موتوری و غیر موتوری و یدک متصل که در راه ها حرکت می کند باید دارای شماره باشد چراکه رانندگی با وسیله فاقد پلاک ممنوع و در صورت تردد از حرکت آنها جلوگیری به عمل می آید.
 
وی افزود: هر فردی در ارقام و مشخصات پلاک وسیله نقلیه موتوری تغییر ایجاد کرده یا پلاک وسیله نقلیه دیگری بر آن الصاق کند و یا برای وسیله نقلیه پلاک تقلبی به کار ببرد و یا چنین وسایلی را با علم به تغییر، تعویض و یا پلاک تقلبی مورد استفاده قرار دهد به حبس از ۶ ماه تا یک سال محکوم خواهد شد.
 
سرهنگ زارع ادامه داد: برداشتن، جعل، دستکاری، تغییر در ابعاد و سایر مشخصات آن یا پوشاندن، اختفاء و تا کردن و ناخوانا کردن و… موجب برخورد انتظامی و قضایی می گردد.

این مقام انتظامی یادآور شد: برای جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان، وسیله نقلیه مرتکبان این عمل ضمن توقیف و اعمال قانون، راننده آن هم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می شود.
 
وی ادامه داد: ترخیص این قبیل خودروها مستلزم ارائه رفع توقیف مقام قضایی و برگرداندن پلاک به حالت اصلی می باشد.
                                
زارع در پایان گفت: کارکنان پلیس راه با بهره گیری از سیستم های هوشمند و بر خط کنترل تخلفات به صورت آنی به سوابق و هویت اصلی وسایل نقلیه دسترسی داشته و با مشاهده هرگونه تغییر در پلاک برابر قوانین عمل خواهند کرد.

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها