«ناهید کیانی» رسما مسافر المپیک پاریس شد

پایان شش ماه انتظار

رئیس هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری گفت: دختران تکواندو کار استان در هفته پایانی لیگ دسته یک پومسه بانوان منطقه ۳ کشور با کسب مدل‌های نقره، برنز و کاپ اخلاق این مسابقات خوش درخشیدند
کد خبر: ۱۴۴۰۵۷۳

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، حمید بهرامی گفت: دختران تکواندو کار چهارمحال و بختیاری در هفته پایانی لیگ دسته یک پومسه بانوان منطقه ۳ کشور با کسب مدل‌های نقره، برنز و کاپ اخلاق این مسابقات خوش درخشیدند.

 

 رئیس هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری افزود: تیم رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال استان متشکل از  فاطمه شیخی، زهرا منصوری، رودابه حاتمی، مهدیه ابراهیمی و آنیتا نجفی هم چون سال گذشته مدال نقره را بر‌ گردن آویختند.

 

وی افزود: تیم رده سنی زیر ۱۲ سال با حضور یسنا فتاحی، فاطمه اشرفی، یسنا رستمی، ستایش نوروزی مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کرد.

 

بهرامی ادامه داد: در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال نادیا درخشان، نگار قائدامینی، نفیسه خسروی و توتیا استکی در جایگاه سوم این مسابقات قرار گرفتند.

 

وی بیان کرد: در رده سنی تیمی مثبت ۳۱ سال، معصومه حیدری، مریم خلجی، شهلا شوقی، عفت گودرزی و راضیه رضایی مقام سوم را به دست آوردند.

 

 رئیس هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری از اولین حضور تیم ابداعی استان و کسب مقام سوم این ورزشکاران نیز خبر داد و گفت: این تیم با ترکیب فاطمه شیخی، زهرا منصوری و مهدیه ابراهیمی مدال برنز را از آن خود کردند.

 

وی عنوان کرد: در این رقابت‌ها، هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری علاوه بر کسب نتایج درخشان تیمی، کاپ اخلاق را نیز دریافت کرد.

 

بهرامی گفت: زهرا شایسته و فاطمه قاسمی به عنوان مربی و مریم خلجی به عنوان سرپرست تیم استان را در این دور از رقابت‌های لیگ پومسه بانوان کشور همراهی کردند.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها