استاندار قزوین گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات یکی از مولفه‌های موثر در تولید قدرت نرم است و تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات جهت برگزاری درست و پررونق انتخابات همت لازم را داشته باشند.
استاندار قزوین گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات یکی از مولفه‌های موثر در تولید قدرت نرم است و تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات جهت برگزاری درست و پررونق انتخابات همت لازم را داشته باشند.
کد خبر: ۱۴۳۹۶۳۵

مهرداد نوری- جام جم آنلاین قزوین:محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در همایش فرمانداران، بخشداران و شهرداران استان قزوین گفت: موضوع انتخابات کارویژه ۲ ماه آینده کل حاکمیت است و تمامی ارکان حاکمیت باید در این زمینه اقدامات متعددی را انجام دهند.

وی افزود: این انتخابات از بابت اهمیت جایگاه مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و از جهت اتفاقاتی که نشان دهنده پشتیبانی نظام توسط مردم است از اهمیت بالایی برخوردار است.

اعلایی با بیان اینکه مشارکت بالای مردم در انتخابات یکی از مولفه‌های موثر در تولید قدرت نرم است، گفت: در همین راستا باید تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات جهت برگزاری درست و پررونق انتخابات همت لازم را داشته باشند و در قالب رایزنی با اقشار مختلف مردم و همچنین تنوع بخشی و کیفیت بخشی به خدمات زمینه سازی برای حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای را در دستور کار قرار دهند.

نماینده عالی دولت در استان قزوین گفت: فرمانداران، بخشداران و شهرداران جهت افزایش مشارکت باید نشست‌هایی را در برش‌های منطقه‌ای با لحاظ تفاوت سلایق و رفتار‌های انتخاباتی برگزار کنند تا بدین وسیله شاهد نقش آفرینی هرچه بیشتر مردم در تعیین سرنوشت خودشان باشیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی یک فضای بی نظیر قانونی دارد و جایگاه آن بسیار منحصر به فرد است و می‌تواند موتور محرک توسعه و تعالی باشد، به همین دلیل به هر میزان که این مجلس از لحاظ کمی و کیفی در بالاترین نوع خود تشکیل شود تاثیرات مثبتی را برای آینده کشور خواهد داشت.

وی افزود: فرمانداران، بخشداران و شهرداران حق جانب داری در انتخاب را ندارد و مشارکت و حضور حداکثری در اولویت است، در همین راستا و در این مسیر مراقب یکدیگر باشید تا به هیچ وجه جانبداری اتفاق نیفتد، قطعا مجموعه مدیریتی استان با فرد خاطی در این خصوص به شدت برخورد خواهد کرد.

اعلایی گفت: کسانی که از سوی مردم انتخاب می‌شوند و از مجرای نظارت متولی انتخابات و رای مردم می‌گذرند مورد تایید و توجه مجموعه مدیریتی استان خواهند بود و دولت در انتخابات هیچ گزینه و نگاه حمایتی نسبت به کاندیدای خاص نخواهد داشت و فقط بستر برگزاری انتخابات باشکوه را فراهم خواهد کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها