رئیس بررسی منابع و پشتیبانی ساخت داخل هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: هلدینگ پتروپالایش اصفهان در حوزه بومی‌سازی قطعات و تجهیزات و ساخت داخل، حائز رتبه نخست در کل صنعت نفت کشور است.
کد خبر: ۱۴۳۹۵۶۸

جام جم آنلاین اصفهان؛ امیر سخنورنیا با اشاره به کسب رتبه نخست هلدینگ پتروپالایش اصفهان در حوزه بومی سازی قطعات و تجهیزات و ساخت داخل در صنعت نفت کشور اظهار کرد: به تازگی شرکت ملی نفت ایران با بهره‌گیری از داده‌های موجود در سامانه یکنواخت کالای صنعت نفت، یک داشبورد مدیریتی را راه اندازی کرده است که در بستر اینترانت سازمانی نفت در دسترس است.

وی افزود: در این سامانه اطلاعات مفیدی مانند وضعیت کالای موجود در انبارهای تمامی شرکت‌های نفتی وضعیت خریدها و هر آنچه که اطلاعات آن در سامانه یکنواخت کالا ثبت شده، برای مدیریت بهینه زنجیره تأمین قابل بهره برداری است.

رئیس بررسی منابع و پشتیبانی ساخت داخل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر بر اساس اطلاعات و نمودارهای دریافت شده از این سامانه، هلدینگ پتروپالایش اصفهان در حوزه بومی‌سازی قطعات و تجهیزات و ساخت داخل، حائز رتبه نخست در کل صنعت نفت کشور است، ادامه داد: در مقایسه با سایر شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نفت از شرکت‌های پالایشی، گازی و هلدینگ پتروپالایش اصفهان با ساخت ۴۷۴ هزار آیتم کالای مصرفی یا اقلام یدکی بومی سازی شده، در رتبه نخست قرار دارد.

وی افزود: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون بر اساس میزان کالای ساخته شده توسط صنعتگران داخلی که وارد انبارهای هلدینگ پتروپالایش اصفهان وارد شده است هلدینگ پتروپالایش اصفهان در جایگاه نخست و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شامل کل مناطق کشور با اختلاف چشمگیری در رتبه دوم قرار دارد.

سخنورنیا در خصوص وضعیت بومی‌سازی و ساخت داخل هلدینگ پترو پالایش اصفهان در مقایسه با سایر شرکت‌‌های پالایشی رویکرد اقتصادی نیز گفت: هلدینگ پتروپالایش اصفهان که از نظر تعداد بالاترین میزان ساخت داخل را به خود اختصاص داده از نظر هزینه ریالی صرف شده در رتبه پنجم قرار گرفته و این مهم نشان از این دارد که فرآیند بومی سازی با حداقل هزینه ممکن به سرانجام رسیده است.

رئیس بررسی منابع و پشتیبانی ساخت داخل هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه ‌کسب این موفقیت حاصل تلاش یک اداره کوچک به صورت منفرد نیست، ادامه داد: بلکه این مهم نتیجه تدابیر مدیر عامل محترم، حمایت‌ها و تلاشهای همکاران اداره تأمین و تدارکات کالا و ریسک پذیری و پشتیبانی همکاران معاونت تولید و در یک کلام نشانگر یک عزم راسخ در تمامی ارکان شرکت است و به نظر می‌رسد دین شرکت به شعار سال که همان مهار تورم و رشد تولید بوده به خوبی ادا شده است.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها