جنبش نجبا در بیانیه‌ای اعلام کرد: ضمن تمجید از ضربات دردناک مقاومت سربلند و پایدار یمن به محور شرارت آمریکایی، همراهی خود با آنان را چه در گفتار و چه در رفتار اعلام می‌کنیم.
کد خبر: ۱۴۳۸۸۰۵

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نجبا، جنبش مقاومت اسلامی نجبا عراق با انتشار بیانیه‌ای شهادت شماری از رزمندگان سلحشور یمنی طی حمله ناجوانمردانه آمریکا را تسلیت گفت و آن را مایه کمال افتخار و سربلندی جنبش انصارالله توصیف کرد.

در بیانیه نجبا آمده است: ضمن تمجید از ضربات دردناک مقاومت سربلند و پایدار یمن به محور شرارت آمریکایی، همراهی خود با آنان را چه در گفتار و چه در رفتار اعلام می‌کنیم؛ چرا که هم نبرد و دشمن ما و هم سرنوشت‌مان واحد و یکسان است.

النجبا بیان کرد: آنچه امروز در سرتاسر منطقه جریان دارد، در واقع نبرد حق علیه باطل است. آن‌ها باید بدانند که سرنوشتشان حقارت و خفتی اسف‌بار است. اما پیروزی کامل و پایدار، از آنِ کسانی است که به یاری دین خدا شتافتند و در کنار مظلومان محاصره شده در غزه ایستادند.

در این بیانیه آمده است: همگان بدانند که این جنگ، دو جبهه را به‌وجود آورده و جبهه سومی در کار نیست. یک طرف، جبهه حق که مصداق آن مقاومت اسلامی عراق، جمهوری اسلامی ایران، یمن، سوریه، لبنان و همه شرافتمندانی است که در کنار غزه ایستادند؛ و در طرف دیگر، جبهه باطل که آمریکا و اسرائیل به همراه کسانی که به این محور شوم پیوستند، آن را نمایندگی می‌کنند. نفرین بر شما و ائتلاف‌تان! بدانید که نصرت الهی نزدیک است و روز نابودی شما نزدیک‌تر؛ روزی که مؤمنان از پیروزی‌شان خرسند خواهند شد.

newsQrCode
برچسب ها: یمن نجبا مقاومت
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها