مقاومت اسلامی لبنان (حزب الله) سه پایگاه نظامی تحت اشغال صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.
کد خبر: ۱۴۳۸۶۴۵

به گزارش جام جم آنلاین، حزب الله لبنان پایگاه نظامی «حدب البستان» متعلق به نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

المیادین همچنین اعلام کرد: مجاهدان حزب الله لبنان موقعیت نظامی «عباد» ارتش اشغالگر صهیونیستی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند که در نتیجه آن شماری از نظامیان اشغالگر به طور مستقیم هدف قرار گرفتند.

همچنین مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیرو‌های اشغالگر را در اطراف پایگاه «حانیتا» با استفاده از سلاح مناسب هدف قرار داده است.

این در حالی است که شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان امروز یکشنبه به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اگر در جنگ افروزی خود پافشاری کند، ضرباتی که در آینده از مقاومت دریافت خواهد کرد، قوی‌تر خواهد بود.

شیخ نعیم قاسم گفت: طوفان الاقصی مرحله جدیدی را در منطقه ما ایجاد می‌کند، ما اکنون آن را نمی‌بینیم، اما پس از اتمام وضعیت فعلی جنگ، شاهد مرحله جدیدی خواهیم بود که مبنای آن پیشرفت فرهنگی و سیاسی و گسترش زبان مقاومت خواهد بود.

وی افزود: اسرائیل پیشنهاد‌های بسیاری را درباره شمال فلسطین و جنوب لبنان ارائه می‌دهد و در تلاش است تا نشان دهد گزینه‌های در اختیار دارد که به شهرک نشینان اجازه می‌دهد با خیال راحت به شمال بازگردند و حزب الله و مقاومت را از جنوب لبنان دور نگه دارد. ما به آن‌ها می‌گوییم که اسرائیل در موقعیت مناسبی برای تحمیل گزینه‌های خود نیست.

شیخ قاسم خاطرنشان کرد: اسرائیل نمی‌تواند شهرک نشینان را به شمال برگرداند و نه در این نبرد و نه در پایان آن قادر به دست یافتن به هیچ دستاوردی نخواهد بود. ابتدا باید جنگ غزه را متوقف کند تا جنگ در جبهه لبنان نیز متوقف شود و اگر در جنگ افروزی پافشاری کند پاسخ مقاومت قوی‌تر خواهد بود.

اظهارات معاون دبیرکل حزب الله لبنان پس از آن بیان شد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار تهدید‌های توخالی خود علیه حزب‌الله گفت: ما از طریق گزینه دیپلماتیک یا از طریق یک عملیات نظامی، امنیت را به ساکنان شمالی باز خواهیم گرداند.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

چندی پیش روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد. بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آن‌ها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزار‌ها و سیستم‌های دشمن شده است. رسانه‌های صهیونیستی نیز در این باره معتقدند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها