خرم آباد-جام جم آنلاین- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: با تلاش استاندار پاسخ استعلام‌های ساخت مسکن از یک ماه به ۷۲ ساعت کاهش یافت
کد خبر: ۱۴۳۸۴۹۷

به گزارش جام جم آنلاین لرستان بهزاد شاکرمی نهم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تشکیل جلسات مستمر استاندار لرستان در جهت تسریع مدت زمان بوروکراسی زاید اداری، پاسخ استعلام‌های ساخت مسکن به ۷۲ ساعت کاهش پیدا کرده که این امر موجب شتاب بخشیدن به انجام کار متقاضیان ساخت مسکن در استان شده است که در اینجا باید از همکاری دستگاه‌های ذیربط جهت تسریع در پاسخ به استعلام‌های ساخت مسکن در کمترین زمان ممکن قدردانی کرد.  
وی با اشاره به احداث چهار میلیون مسکن در طرح نهضت ملی مسکن طی چهار سال در کشور، گفت: سهم استان لرستان از واحدهای یاد شده ۱۱۶ هزار و ۲۹ واحد یعنی سه درصد است.  
شاکرمی تصریح‌ کرد: سهم حوزه تولید حمایتی مسکن ۴۹ هزارو ۶۶۳ واحد است که زمین متعلق به دولت بوده و پس از ساخت توسط تعاونی‌ها، به متقاضیان واگذار می‌شود.  
مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با بیان این مطلب که تلاش برای احداث شهر مولد را آغاز کرده‌ایم، گفت: در سیاست بلند مدت علاوه بر اراضی که برای نهضت ملی مسکن در حال تأمین است.
وی ادامه داد: برای ایجاد شهرهای مولد در خرم‌آباد و بروجرد پیگیر هستیم و مطالعات لازم برای احداث شهرهای جدید در دست اقدام است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها