منابع خبری از تداوم شهادت بیماران در بیمارستان تحت محاصره شفا در غزه خبر می‌دهند.
منابع خبری از تداوم شهادت بیماران در بیمارستان تحت محاصره شفا در غزه خبر می‌دهند.
کد خبر: ۱۴۳۰۶۳۱

به گزارش جام جم آنلاین، یکی از خبرنگاران حاضر در بیمارستان شفا در غزه اعلام کرد که ۵ نوزاد نارس و ۷ نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه به شهادت رسیدند.

این گزارش همچنین می‌افزاید که جان ۳۵ نفر دیگر از افراد بستری در این بخش در معرض خطر است.

مصطفی الصرصور رییس بخش اورژانس بیمارستان الشفا در غزه دیروز (یکشنبه) اعلام کرد که همه بیماران مراقبت‌های ویژه در مجتمع درمانی الشفا در غزه جان باختند.

وی با بیان این که تمام بیماران بستری در بخش سی سی یو این بیمارستان جان خود را از دست دادند، گفت: هیچ مکان امنی در این بیمارستان وجود ندارد.

رییس بخش اورژانس بیمارستان الشفا به فلسطین الیوم گفت: حدود ۷۰۰ زخمی در این بیمارستان داریم، اما نمی‌توانیم به آن‌ها کمک کنیم.

از سوی دیگر سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین نیز روز شنبه اعلام کرده بود، بیمارستان شفا به دلیل حملات هوایی و توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی کاملا از کار افتاده است و این بیمارستان به صحنه عملیات ارتش اشغالگر تبدیل شده است.

اشرف القدره خاطرنشان کرد که بر اثر حملات مستمر صهیونیست ها، شمار زیادی زخمی و کشته در مقابل ورودی بیمارستان شفا بر روی زمین افتاده اند و ارتش اشغالگر، هر جنبنده‌ای را در محوطه‌های بیرونی بیمارستان هدف قرار می‌دهد و این محوطه‌ها به صحنه حملات تک تیرانداز‌ها و بالگرد‌های اشغالگران تبدیل شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها