سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان؛

دستگیری چهار هزار خرده فروش مواد مخدر در کرمانشاه

سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه چهار هزار نفر خرده فروش مواد مخدر طی هفت ماهه نخست امسال دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۴۳۰۲۶۱

جام جم آنلاین؛ کیوان گل آوری ، در خصوص جمع‌آوری معتادین متجاهر اظهار کرد: از ابتدای امسال حدود ٨٠٠ نفر در استان کرمانشاه به صورت گروهی جمع‌آوری شدند و تاکنون دستگیری عمده انجام نشده اما به صورت موردی حدود ۵٠ نفر را جمع‌آوری کردیم.

وی افزود: با راه‌اندازی مجمع صیانت شهرستان کنگاور که برای ساماندهی این افراد احداث شده معتادین بهبود یافته مستقر در مراکز درمانی استان کرمانشاه را به این مجتمع منتقل می‌کنیم.

سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه تصریح کرد: به این ترتیب با خالی شدن تخت ها در کمپ های ترک اعتیاد دوباره جمع‌آوری و ساماندهی معتادین متجاهر در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی گفت: در هفت ماهه نخست امسال جمع‌آوری معتادین متجاهر علاوه بر زیباسازی چهره شهر تأثیرات عمده‌ای به ویژه در حوزه کاهش چشمگیر ناهنجاری‌ها و جرائم خصوصا سرقت (نخستین و مهمترین ارتکاب جرم معتادین متجاهر) ایجاد کرده و شاهد کاهش ۴٠ درصدی سرقت هستیم.

گل آوری ابراز کرد: در استان کرمانشاه در هفت ماهه نخست امسال ٢ تن و ٢۵٠ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و حدود چهار هزار نفر خرده فروش مواد مخدر جمع‌آوری شدند.

وی ادامه داد: برخورد با مکان‌های پلاک قرمز (اماکنی که محل توزیع مواد مخدر هستند) انجام و این اماکن پلمب شدند و در فضای مجازی با افرادی که در زمینه تبلیغ، ترویج و مصرف مواد مخدر فعالیت داشتند برخورد کردیم.

گل آوری تأکید کرد: نظارت بر مراکز ترک اعتیاد نیز با جدیت انجام شد و با بررسی این مراکز به نوعی در روند ترک اعتیاد تأثیرات مثبتی ایجاد شد.

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها