در نیمه نخست امسال؛ بیش از ۲۵ پیمان سپاری در زمینه خرید خدمات در پالایشگاه گاز ایلام انجام شد رئیس امور قراردادهای شرکت پالایش گاز ایلام از عقد بیش از ۲۵ قرارداد خرید خدمات طی فرآیند پیمان سپاری در بستر سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) خبر داد و گفت: بیش از ۵۰ درصد از شرکای تجاری این شرکت از پیمانکاران و مشاوران بومی استان ایلام هستند.
کد خبر: ۱۴۲۹۹۸۳

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ رضا شیرخانی افزود: پیمان‌های منعقد شده در شش ماهه اول سال جاری در حوزه‌های مختلفی از خرید خدمات عمدتا شامل: تعمیرات انواع تجهیزات ثابت و دوار، پژوهش‌های کاربردی مورد نیاز صنعت، خدمات مستمر غیر پروژه‌ای (تامین نیرو)، ساخت و نصب تجهیزات صنعتی، خدمات فناوری اطلاعات و پروژه‌های اجرایی تاسیسات و ساختمانی بوده است.
وی با بیان اینکه ارزش کل مصوبه‌های صادره برای برگزاری مناقصات در نیمه نخست امسال بیش از ۱۱۵۰ میلیارد ریال بوده است، اظهار داشت: پس از تامین اعتبار، برای هریک از مناقصات باید مجوز‌های لازم از سوی مراجع ذیصلاح صادر شود.

رئیس امور قرارداد‌ها تصریح کرد: در حال حاضر کلیه قوانین و مقررات ابلاغی نهاد‌های بالادست اعم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین وزارت نفت و ستاد شرکت ملی گاز در این شرکت رعایت شده و با توجه به الزامات قانونی، کلیه معاملات در سامانه‌های مربوطه ثبت می‌شوند.

شیرخانی با بیان اینکه در راستای شفاف سازی فرآیند مناقصات، در کلیه اسناد مناقصات، ریز برآورد و کلیه اسناد موثر در پیشنهاد قیمت پیمانکاران ارائه شده تا فرآیند رقابت یکسان برای کلیه مناقصه گران فراهم گردد، تاکید کرد: در کلیه جلسات مناقصات، نمایندگان نهاد‌های نظارتی حاضر بوده و تعامل سازنده با آن‌ها وجود دارد که این تعامل باعث شده که طی چندسال اخیر هیچ یک از مناقصات برگزار شده ایراد یا اشکال قانونی نداشته باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها