سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان تاکید کرد؛

ضرورت ارزان و همگانی کردن ورزش به منظور تربیت جسمانی دانش آموزان

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان بر ضرورت ارزان و همگانی کردن ورزش به منظور تربیت جسمانی دانش آموزان تاکید کرد.
کد خبر: ۱۴۲۹۸۸۲

به گزارش جام جم آنلاین همدان، شهرام بخشی در جلسه ای که با حضور معاون سازمان فرهنگی_ورزشی شهرداری همدان به منظور انعقاد تفاهم نامه مشترک در راستای همگانی نمودن ورزش برگزار شد، عنوان کرد: می بایست شناسایی تمامی ظرفیت ها به منظور ارزان و همگانی کردن ورزش با اولویت مناطق کم برخوردار و افراد کم بضاعت توسط تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در اولویت قرار گیرد.

بخشی همچنین به اهمیت فعالیت بدنی و ورزش برای کودکان و بزرگسالان اشاره کرد و گفت: در این راستا برنامه ریزی درست برای تربیت جسمانی دانش آموزان و اجرای فعالیت های فوق برنامه با مشارکت دیگر سازمان ها بسیار با اهمیت می باشد.

 در ادامه این جلسه هادی بلوری معاون سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیز بر در نظر گرفته شدن تمهیداتی به جهت حضور دانش آموزان در فعالیت های ورزشی با مشارکت و همراهی والدین تاکید کرد و دغدغه مندی بهینه سازی برنامه های تدوین شده در این راستا را خواستار شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها