واکنش حماس به سخنان وزیر افراطی صهیونیست:

فکر بمباران اتمی غزه، نشانگر تروریسم بی‌سابقه اسرائیل است

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در واکنش به اظهارات یکی از وزرای کابینه رژیم صهیونیستی مبنی بر بمباران اتمی نوار غزه، تصریح کرد: این اظهارات منعکس‌کننده تروریسم بی‌سابقه‌ای است که اسرائیل علیه ملت فلسطین اعمال می‌کند.
کد خبر: ۱۴۲۹۳۲۶

به گزارش جام جم آنلاین، «حازم قاسم»، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس»، امروز یک‌شنبه، ۵ نوامبر به سخنان وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر حمایت از بمباران اتمی نوار غزه، واکنش نشان داده و آن را نشانی از «تروریسمِ اسرائیل» توصیف کرد.

براساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «شهاب»، قاسم تاکید کرد: اظهارات وزیر به اصطلاح میراث در دولت اشغالگر، مبنی بر اینکه انداختن بمب اتم به غزه یک گزینه است، منعکس‌کننده تروریسم بی‌سابقه‌ای است که این دولت و اطرافیانش، علیه ملت ما فلسطین اعمال می‌کنند؛ این تروریسم خطری برای کل منطقه و جهان است.

 «آمیخای الیاهو» وزیر میراث رژیم صهیونیستی عضو حزب «قدرت یهودیت» متعلق به «ایتمار بن‌گوویر»، به عنوان دومین مقام کابینه و ائتلاف حکومتی تل‌آویو، اخیراً خواستار بمباران غزه با بمب اتم شده بود. 

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر کابینه اشغالگر به این درخواست واکنش نشان داده و با بیان اینکه «صحبت وزیر آمیخای الیاهو کاملا با واقعیت بیگانه است» اذعان کرد: «ارتش اسرائیل طبق بالاترین استانداردهای قانون بین‌الملل عمل می‌کند».

دفتر نخست‌وزیرتل‌آویو، امروز اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو در دستوری، آمیخای الیاهو وزیر میراث، را که خواستار بمباران اتمی غزه شد، تا اطلاع ثانوی از حضور در جلسات کابینه محروم کرده است.

صحبت‌ها از بمباران اتمی نوار غزه در تل‌آویو، در حالی افزایش یافته که براساس گزارش‌های خبری، مجموع بمب‌هایی که رژیم اشغالگر طی چهار هفته علیه غزه استفاده کرده، به اندازه قدرت دو بمب اتمی است که آمریکا در جنگ جهانی دوم روی شهرهای ژاپن ریخته بود. 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها