برخی از اعضای مقاومت عراق و یمن در واکنش به سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره تحولات فلسطین اشغالی تاکید کردند که جنگیدن در کنار سید حسن نصرالله افتخار است و آن‌ها منتظر یک اشاره رهبر مقاومت لبنان هستند.
کد خبر: ۱۴۲۹۰۳۶

به گزارش جام جم آنلاین، برخی از اعضای مقاومت عراق و یمن، شامگاه امروز (جمعه)، به سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان واکنش نشان دادند.

دبیرکل حزب‌الله لبنان عصر امروز درباره تحولات فلسطین اشغالی سخنرانی کرد و به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داد که مقاومت از ناو‌های آمریکایی هراسی ندارد و توسعه عملیات نظامی در جبهه شمالی محتمل است.

نصرالله مثل همیشه شجاعانه مواضع را بیان کرد

طبق گزارش شبکه «المیادین»، «محمد علی الحوثی» عضو شورای سیاسی عالی یمن درباره این سخنرانی گفت: «سید نصرالله طبق عادت همیشگی‌اش به ارزش‌ها و شجاعتش در مقابله با چالش‌های دشوار پایبند بود».

محمدعلی الحوثی اضافه کرد: «عزم سید حسن نصرالله بازتاب انسانیت والا و روحیه یک رهبر واقعی است و جانفشانی‌ها و اراده قوی او نشان‌دهنده روحیه فداکاری در قبال کرامت مردم فلسطین است».

منتظر اشاره سید حسن نصرالله هستیم

«فراس الیاسر» عضو شورای سیاسی جنبش نجبای عراق نیز در این باره گفت: «به سید حسن نصرالله می‌گوییم ما منتظر اشاره شما برای هرگونه تحول هستیم. ما در مقاومت اسلامی مرحله جدیدی را آغاز کرده‌ایم و ظرفیت به لرزه درآوردن رژیم [صهیونیستی]را داریم».

فراس الیاسر افزود: «در گزینه مقاومت اسلامی عراق بر عزم ما برای مبارزه با اشغالگران آمریکایی تاکید شده است. حملاتی که ما انجام دادیم، صورت اولیه است و ما غافلگیری‌هایی [برای دشمن]داریم».

نبرد در کنار سید حسن نصرالله افتخار است

«عبدالوهاب المحبشی» عضو شورای سیاسی انصارالله نیز اظهار داشت: «این باعث افتخار مادر یمن است که در کنار سید حسن نصرالله و در جوار سید الحوثی در این نبرد باشیم».

المحبشی در پایان گفت: «ما نیز همان تهدیداتی که سید حسن نصرالله اعلام کرد دریافت کرده‌ایم و پاسخ در یک کلام این بوده که ما آماده شده‌ایم».

دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی امروز خود اشاره کرده بود که مقاومت لبنان در آغاز عملیات طوفان الاقصی تهدید شده بود که در صورت ورود به جنگ با حمله هواگرد‌های آمریکایی مواجه خواهد شد، که حزب‌الله بدون توجه به این تهدیدات وارد نبرد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها