رییس جمهور کشورمان که در دور دوم سفرهای استانی خود به منظور دیدار با مردم، بررسی مصوبات سفر اول و افتتاح ۱۶ کلان پروژه به استان کردستان سفر کرده است در بدو ورود به فرودگاه سنندج گفت: کردستان استان فرهنگ، هنر، صفا وفا، استان وفاداری به انقلاب اسلامی و پایمردی، مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان است.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۳۶
کردستان استان فرهنگ، وفاداری و ایستادگی در مقابل دشمنان است+فیلم
به گزارش جام جم آنلاین، سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه سنندج و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از اینکه به استان کردستان سفر کرده ام خوشحالم.
تعداد بازدید : 17
 
رییس جمهور همچنین اظهار کرد: کردستان استان شهدا، جانباران و ایثارگران و چهره های ماندگار و مفاخر نه فقط برای این استان بلکه برای تمام ایران اسلامی است و امروز امنیت این استان مدیون تلاش و مجاهدت مردان و زنانی است که این استان را از لوث وجود گروهک‌ها رئیسی به دور اول سفر خود به استان کردستان اشاره کرد و گفت: در دور اول سفر، ضرورت‌ها شناسایی و کارهایی در نقاط مختلف استان آغاز شد که بسیاری از این طرح‌ها اجرایی شده و به  دست توانای جوانان و مدیران باکفایت بخش قابل توجهی از طرحها به ثمر نشسته و بخشی نیز در دست اجراست.
 
تعداد بازدید : 17
 
رییس جمهور اظهار کرد: در دور دوم نیز مصوبات دور اول پیگیری شده و مواردی که جزو اولویت هاست و باید انجام شود در دستور کار قرار می گیرد، ضمن اینکه  در این سفر به دنبال به ثمر نشستن طرح ها و پروژه ها هستم.
 
وی یادآور شد: با تلاش ها و پیگیری های مدیران از جمله نماینده مقام معظم رهبری و علمای شیعه وسنی، استاندار و نمایندگان استان در کنار مردم انجام بسیاری از کارها سهل و آسان شده است.
 
تعداد بازدید : 15
 
رئیسی اظهار کرد: در این سفر نیز در برخی از شهرها حضور یافته و در بخشی از پروژه ها بازدید و جلسه ای با مدیران برای یک گام بلند در جهت توسعه یافتگی استان و رفع مشکلات مردم این منطقه که بسیار مردمان متدین و پایبند به مبانی و اصول انقلاب هستند، انجام می شود.
 
رئیس جمهور صبح پنجشنبه در بدو ورود به سنندج در فرودگاه این شهر، مورد استقبال نماینده ولی فقیه در کردستان، استاندار و جمعی از مسئولین استانی قرار گرفت.
 
رئیس دفتر رئیس جمهور، معاون اجرایی و وزرای کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیرو، میراث فرهنگی و گردشگری، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و رییس بنیاد مسکن رئیس جمهور را در سفر به استان کردستان همراهی می‌کنند.
 
حضور در مراسم بهره برداری از راه آهن سنندج - همدان، افتتاح فرودگاه سقز، دیدار مردمی در سنندج، دیدار مردمی در بانه، دیدار با روحانیون، فعالان اقتصادی و نشست خبری از جمله برنامه های دکتر رئیسی در سفر به کردستان است.
 
سید ابراهیم رئیسی در دور نخست سفر خود ۱۷ تیرماه سال ۱۴۰۱ به استان کردستان سفر کرد. رییس جمهور پاییز سال گذشته نیز در سفر دیگری برای افتتاح پروژه انتقال آب سد آزاد به سنندج به این شهر سفر کرده بود و سفر امروز سومین سفر وی در کمتر از ۱۸ ماه محسوب می شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها