مقاومت لبنان در پیامی خطاب به مقاومت فلسطین ضمن اعلام آمادگی کامل برای جنگ با دشمن، تاکید کرد آنچه تاکنون در مبارزه با رژیم صهیونیستی نمایان شده، تنها گوشه‌ای از قدرت مقاومت لبنان بوده است.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۱۸

به گزارش جام جم آنلاین، مقاومت اسلامی لبنان شامگاه امروز (چهارشنبه)، در پیامی بر حمایت کامل خود از مقاومت فلسطین تاکید کرد.

حزب‌الله اعلام کرد: «از دستانی که ذلت و خواری نمی‌شناسد و قلب‌هایی پر از یقین به خداوند و اطمینان به وعده او، به سرزمین پایداری و عزت، سرزمین عروج محمد (ص) پیامبر عزیز و برگزیده [الهی]، به قبله آزادگان و مؤمنان، به اهل طوفان الاقصی در غزه هاشم، این تنها بخشی از اراده ما در پشت مرز‌های فلسطین بود. برای حمایت از مسجد الاقصی سلاح به دست گرفتیم. موعد ما پیروزی است و سپیده‌دم نزدیک است».

در ادامه این پیام آمده است: «ای مردم مظلوم غزه‌ سرافراز، کشته شدن فرزندان، زنان، جوانان و پیران شما مسئله‌ای بزرگ و روحیه پایداری شما امری بزرگتر است. این خون مقاومت در رگ‌های شماست که این رژیم فرتوت را غرق می‌کند؛ رژیمی که نفس‌های آخرش را می‌کشد».

مقاومت اسلامی لبنان در عین حال تاکید کرد: «شما دلاوران این آرمان و جهاد، قافله‌های عزم و شهادت، بینی این رژیم شکننده را به خاک مالیده‌اید و به جهان حقیقتا نشان دادید که آن‌ها سست‌تر از خانه عنکبوت هستند و آزادسازی [خاک فلسطین]نزدیک شده است».

در پایان این پیام آمده است: «دستان ما در کنار دستان شما روی ماشه است و ما برای حمایت از اقصایمان و مردم مستضعفمان در فلسطین عزیز با دشمن خداوند در پیکار هستیم، پس گردن‌ها را بزنید و انگشانشان را قطع کنید و یقین بدانید که شهدای شما و شهدای ما راه قدس هستند تا روز فتح مبین».

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها