ارزآوری یک میلیارد دلاری البرز برای کشور
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز :

ارزآوری یک میلیارد دلاری البرز برای کشور

در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز مطرح شد؛

رسانه ملی فرصتی برای فرهنگ سازی عمیق و منطقی در حوزه کتابخوانی است

علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز گفت: رسانه ملی فرصتی برای فرهنگ سازی عمیق و منطقی در حوزه کتابخوانی است.
علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در دیدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز گفت: رسانه ملی فرصتی برای فرهنگ سازی عمیق و منطقی در حوزه کتابخوانی است.
کد خبر: ۱۴۲۸۴۴۳

به گزارش جام جم آنلاین البرز،علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با رضا فرخ نژاد مدیرکل صداوسیمای مرکز البرز دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در این دیدار ضمن تقدیر از تعامل دوسویه صداوسیما با حوزه کتاب و کتابخوانی گفت: صداوسیمای مرکز البرز در طی سالهای فعالیت در استان البرز به عنوان یکی از بازوان توانمند حوزه کتاب و کتابخوانی در انعکاس اخبار، پوشش برنامه ها و آگاهی بخشی به جامعه بوده است.

علی معدنی پور رویکرد نهاد کتابخانه ها و افزایش خدمات کتابخانه ای در کتابخانه های عمومی نسبت به گذشته را جهشی مثبت در عرصه فرهنگی کشور عنوان کرد و تاکید کرد: امروز آنچه که در کتابخانه های عمومی با تلاش همکاران و کتابداران در حال وقوع است اقدامات متنوع فرهنگی در بخش های مختلف و تلاش جهت تاثیر واقعی با کتاب و کتابخوانی در زندگی مردم است و رسانه ملی فرصتی برای فرهنگ سازی عمیق و منطقی در حوزه کتابخوانی است.

وی با بیان اینکه علی رغم کمبود سرانه های کتابخانه ای ، خدمات در کتابخانه های عمومی افزایش داشته است عنوان داشت: نهاد کتابخانه های عمومی  در بخش کودک و نوجوان دغدغه مند است و برنامه های فرهنگی و آموزشی خود در این حوزه را با تقویت بخش های کتابخانه ای و حتی راه اندازی کتابخانه های تخصصی بروز داده است که در استان البرز نیز با احداث کتابخانه عمومی کودک و نوجوان قاصدک فردیس و فعالیتهای چشمگیر در سطح کشوری محقق شده است و در بخش های دیگر همچون کتابخانه های روستایی و سیار، بخش نابینایان، بخش ناشنوایان یکی از معدود مراکز فرهنگی در حال خدمت هستیم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در پایان با اشاره به هفته کتاب در نیمه دوم آبان ماه و روز کتاب،کتابخوانی و کتابدار افزود: برنامه های متنوعی در سراسر استان البرز در جهت ترویج فرهنگ غنی کتاب و کتابخوانی بر اساس زیست بوم البرز و ظرفیتهای کتابخانه های عمومی برنامه ریزی و طراحی شده که انعکاس آن می تواند موجب شو ر و انگیزه خواندن در جامعه و نسل جدید شود.

همچنین فرخ نژاد مدیرکل صداو سیمای مرکز البرز در این دیدار به تعامل  مرکز البرز در تولید محتواهای مرتبط با فعالیت های مجموعه کتابخانه های عمومی استان اشاره و به تولید محتوا و انعکاس اخباردر بخش های کتاب و کتابخوانی و ترویج این فرهنگ پسندیده  تأکید کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها