مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از تولید بیش از 3 میلیارد و 600  میلیون کیلووات‌ساعت انرژی در این نیروگاه طی هفت‌ماه گذشته خبر داد.
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از تولید بیش از 3 میلیارد و 600 میلیون کیلووات‌ساعت انرژی در این نیروگاه طی هفت‌ماه گذشته خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۷۳۵۲
هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از تولید بیش از 3 میلیارد و 600 میلیون کیلووات‌ساعت انرژی در این نیروگاه طی هفت‌ماه گذشته خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان داریوش محمودی اظهار داشت: از این میزان انرژی تولیدی، 3 میلیارد و 446 میلیون‌ و 50 هزارکیلووات‌ساعت سهم واحدهای بخار و 130 میلیون و 341 هزارکیلووات‌ساعت سهم واحدهای گازی بوده است. مدیرعامل نیروگاه بندرعباس افزود: این درحالی است که در مهرماه سال جاری، 466 میلیون و 50 هزارکیلووات‌ساعت سهم واحدهای بخار و 19 میلیون و 805 هزار کیلووات ساعت سهم واحدهای گازی بوده است. محمودی باتوجه به افزایش ۲۰ درصدی تولید برق در تابستان امسال تصریح کرد: با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی متخصصان این نیروگاه و اتکا به خودباوری، روند حداکثری تولید برق، ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است نیروگاه بندرعباس با چهار واحد بخاری و دو واحد گازی با ظرفیت ۱۳۲۰ مگاوات به‌عنوان بزرگ‌ترین نیروگاه جنوب‌شرق کشور، نقش بسزایی در پایداری شبکه برق سراسری و تامین برق استان هرمزگان دارد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها